TheVR Fórum

Segítség photoshoppal

2 képet kéne 1 képpé csinálni úgy,hogy a karakterek.Carlos a képről nem kell,hogy benne legyen.

Előre is köszönöm a segítségeket.Azt tudom,hogy mivel kell,de hogy pc-n hogyan kell meg miként azt nem.

A leírásod és a fejemben megjelenő kép alapján a Paint “Kijelölés” eszközét és a vágólapot tudom ajánlani. :smiley:

Egyébként ha megvan a karakterek mögötti háttérkép natúrban, akkor mezei maszkolással és rétegezéssel lehet dolgozni. (Már ha ugyanarra gondolunk, mert ez a leírás nekem egyáltalán nem tiszta.)

Szerintem azt szeretné, ha valaki megcsinálná neki.

Távoktatás van, leírtam a megfelelő kifejezéseket szerintem. Ezek után csak minimális idő és internetes tanulmányozás kell hozzá szvsz.

Szóval a felső képről a borzas csávó nem kell?
Melik legyen a háttér? Vagy az valami harmadik kép esetleg?
Egyébként semmi extra, kivágod a karaktereket, beilleszted, maszatolsz simítgatsz, babrálgatsz és kész. :slight_smile:
Az a baj, hogy a másik 3 karaker olyan testtartással áll, hogy kb mindenhogy hülyén nézne ki a beállítás.

Szóval elmondom még 1x érthetőbben(valahogy).
Szóval nekem a karakterek kellenének a képekről egy bszó háttérrel úgy,hogy a 2 képen szereplő karakterek(nemesis,leon,claire,jill,carlos)1 képre menjen fel és a stílusához közel álló háttér legyen megadva.Meg valahogy olyat kéne csinálni,hogy nemesis-t azt így halványan a háttérbe rakni mint Palpatine-t a star wars plakáton.Csak az a baj,hogy a youtubeon a kuglóf gerincű kolegák nem igazán tudják normálisan elmagyarázni.

Ui.:elnézést a rossz leírásért.
Láttam olyat,hogy mobilon fogta magát a csávó és azt amit ki akart vágni egy ilyen ponttal (mint paintban a radír)úgy kivágta.

Na, ezt hívjuk maszkolásnak.

Biztos…
Megvannak amúgy azok a képek amiken normálisabb pózban vannak a karakterek,de én nem tudok photoshopolni szóval nem tudom mik azok a képek amik megfelelők lennének ilyen célra.

Valami ilyesmi kéne(nem én csináltam)

Tehát, a fő posztban, az első kép kéne háttérnek, a másodikból a két karakterrel?

mind a 2 képről kéne mind a 2 karakter,de úgy is jó,ha csak az 1.képről nem veszed el a faszit.
Vannak olyan képek ahol egyedül áll a csaj és nem a faszival együt 1 képen.És az a nagy csunyaság a háttérből az 1.képen kéne a háttérbe.igen
(küldtem még képeket,hátha azok jobbak erre)