Segítsetek - Kis gépigényű játék ajánlás

Sziasztok!
Lenne egy nagyon fontos kérdésem. Tudnátok -e segíteno olyan játkokst ajánlani aminek kicsit a gépigénye és jó játék.
A válaszokat előre is köszönöm.

Mit javasoltok régebbi gépre?

Milyen komfigod van??

Nekem brutál erős csak a haverjaimnak van kicsi és ,hogy ők is tudjanak játszni.
Amúgy nekik egy 2. genes i3 és egy gt 610

Szia! :slight_smile: Nem írtad le, hogy milyen típusú játékokra gondoltál, így én merem ajánlani a kedvenceimet. :slight_smile: Time management avagy időgazdálkodós játékokkal szoktam játszani szabadidőmban, ezek pár száz megás kis játékok és nem is annyira könnyűek. :slight_smile: Időre kell végigvinni a pályákat, kicsit stratégiai kicsit gondolkodós, de inkább logikai game-ek. :slight_smile:
Nem hiszem hogy reklám lenne, mert nagyon nem konkurenciája a csatornának és én nem is a magas feliratkozószámra hajtok, csak hobbiból csinálom.
A csatim: https://www.youtube.com/channel/UCaCMr0Dux0FejesGp5hgpdw
Itt bemutatom az ilyen játékokat és a legnehezebb szinten játszom végig őket, útmutató azoknak akik elakadtak. :slight_smile:

Köszi megnézem

És mégvalami mi minden játékra nyitottak vagyunk feltéve ha van benne multiplayer vagy coop. Tehát továbbra is jöhetnek az ötletek

Bocsi, ezek egyszemélyesek voltak. ^^"

Ha RPG élményre vágysz akkor bátran tudom neked ajánlani a Diablo játékokat, tudsz a haverjaiddal játszani vele és remek kikapcsolódást/szórakozást nyújt, vagy is én nagyon élveztem mikor többet toltuk/toljuk a harmadik rész pár spannal. A gépigény pedig, szerintem egy közép kategóriás PC-n simán elfut. :grin: :yum:

Hali! Brawlhalla! :smiley: 2D platformer fighter multi. és ha nyomnátok többen is nyitottam a multi reszben topicot: [Brawlhalla][PC] Costum és Ranked 2v2 játékost keresek ha tetszik szólj/atok.

Szia! Mi karácsonykor a Left 4 Dead 2-őt vettük elő, már egy sima laptopon is elfut és elég fan tud lenni!

Mezei Dell laptopom van, 8GB RAM, I3 proc és Intel HD graphics. Na erre tudtok esetleg valami jó kis játékot? :slight_smile:

Settlersek? Heroes-5ig bezárólag? Force Unleashed talán megy. Indiana Jones And the Emperors Tomb. Occkul Tomb Raider cimek. Deus EX HR-ig bezárólag. NFS Porsche Unleashed. Prince of Persia Széria. Darksiders, Bármennyi JRPG cim Tales of ,stb…:smiley:

MMO szinten: Dark Age of Camelot [Uthgard Freeshard] hosszú utazásokhoz ha van stabil mobilneted a brutál grind és a pvp kárpotol a dated 2003as grafkóért.

Ezek jutottak eszembe lehet hogy mennek jobb - rosszabb játékok is rajta de én ezeket kiemelkedőnek tartom… akár a saját szériájukból is.

Köszi @xidiotequex!

a SpeedRunnerst nagyon ajánlom :slight_smile:

Hali!
Dont starve togethert?

Sztok!
Esetleg Torchlight 1-2 :slight_smile: Az még netbookokon is megy.

Megskubiztam a gépigényt meg egy vidijót a tyúbon. Köszi, ez is belekerül a szatyorba. :slight_smile:

Szívesen :slight_smile: de eszembe jutott még pár játék, főleg diablo klónok, mert azokat nagyon szeretem :).
Titan quest, Deathspank, Sacred 1(bár ez jóval régebbi)

Na lesz mit keresgélnem, köszi srácok. Bár hamarosan nem lesz szükség kutakodni, ha meg lesz végre a konzol.

Leszedtem a L4D-t, az is rendben szalad, bár nem egy többórás game. Már rá is nyomtam az Ui parancsikonra.