Sekiro: Shadows Die Twice

Sziasztok!

Szeretnék indítani egy posztot a From Software új játékáról, akiknek például a Dark Souls szériát és a Bloodbornet is köszönhetjük: Sekiro: Shadows Die Twice!

Nekem elsőre nagyon szimpi, de kicsit félek tőle, hogy repetitív lesz és unalmas a harcrendszer, vagy a játék menet. De a trailer alapján nekem nagyon várós, remélem hozza végig az ott látottakat.

Nektek, hogy tetszik eddig, lesz aki megveszi? Érdemes lehet 60 EUR - ért megvenni?

Ha tetszett neked, sokat játszottál vele, vagy egyerűen csak stílusod a souls like, akkor szerintem mindenképp megéri a 60 eurót. Ha még nincs tapasztalatod a FromSoftware korábbi játékaival, és csak kíváncsi vagy, hogy mennyire bírnád idegekkel, akkor szerintem várj meg egy leárazást. Rosszabb nem lesz a Niohnál. :wink:

Jatszottam a Bloodbornal is illetve a Dark Souls 3-al is, illetve regota gondolkozok a NIOH-n csak nekem annak tulontul sotet meg borongos a hangulata, amire annyira nem jon be :smiley:

Ennek viszont tetszik nagyon a mechanikaja meg maga a jatek hangulata, csak ugye az emlitett dolgoktol felek :smiley:

Bar nem hiszem h rossz lenne, van tapasztalatuk benne :smiley: