Sennheiser GSP 300 vagy Hyperx Cloud

Fejhallgató vásárlás előtt állok és bele futottam a Sennheiser GSP 300as fejhallgatóba kb ugyanolyan árban van mint a Hyperx Cloud, de a Sennheiserről nem tudok semmit. Valaki tudna abban segíteni, hogy melyiket vegyem és miért lenne jobb. Számomra elég fontos lenne a külső hangok kizárása. Előre is köszi a válaszokat. :slight_smile:

Szia. épp én is ebben a dilemmában vagyok de azt hiszem Sennheiser GSP 300 voksolok,mar csak abból a szempontból is hogy a gyártó oda figyel a termékeikre és a vevőikre is .ami a minőséget illeti 100% ,hangzás szuper ,tartosága kivalló ,anyag minősége kifogástalan ja és minden egyes termék egyedinek mondható de ezt jobban a felső kategóriákra mondható el de valójában minden termékre odafigyelnek csak valamelyikre jobban.
Hyperx Cloud sem rossz de tömegáru.

Sennheiser teszt:

Összehasonlítás:

Köszi szépen a gyors segítséget. Bár gyenge az angoltudásom, de a lényeg átjött :smiley: nagyon úgy néz ki ebből sennhesier lesz :smile:

Én is valahogy a Sennheiser felé húzódok, de nekem a hangzás a lényeg, ilyen szempontból nem számít, hogy tömeg cikk e vagy sem. Főként FPS game megy nálam oda meg jó volna egy pöpec füles amivel tudom pozicionálni az enemit. A nagy többség azt mondja kiváló a Cloud, de a Sennheiser mint márka is kiváló és minden termékére nagyon odafigyel, hogy a kívánt minőséget hozza.

Sennheiser GSP 350 megszerezve és valami élkepesztően jó :slight_smile: egy centet sem bántam meg az árából!
minden neszt lepést hallani merről hova tart az ellen FPS játékokban :slight_smile: zenére sem az utolso de én kifejezetten játékok játszásához vettem.
Sok sikert a tiedhez és vigyázz rá . :slight_smile:

Na szuper akkor be nevezek én is egyre, nekem is főleg FPS game lesz a célcsoport :smiley:

most úgy vagyok hogy van kettő is Sennheiser GSP 350 ( USB csatlakozású beépített hangkártyával) és egy ASUS Cerberus V2 (3,5 mm-es jack-bemenet) .

Blockquote

Sennheiser GSP 350 megszerezve és valami élkepesztően jó :slight_smile: egy centet sem bántam meg az árából!
minden neszt lepést hallani merről hova tart az ellen FPS játékokban :slight_smile: zenére sem az utolso de én kifejezetten játékok játszásához vettem.
Sok sikert a tiedhez és vigyázz rá . :slight_smile:"

Blockquote

Stereo-val is lehet érzékelni a léptek irányát? Vagy ide már 7.1 kell. Ha igen akkor melyik hangkártya a megfelelő?

Sztereó bőven elég.