Sennheiser vagy HyperX?

Hello! Ez a bejegyzés elsősorban a Sennheiser és HyperX fejhallgató tulajdonosokhoz szól, nekik van erről tapasztalatuk. Egy Sennheiser HD 4.40 BT, valamint egy HyperX Cloud Stinger Wireless fülest néztem a napokban. (Ha van ebben az árkategóriában hasonló, vagy jobb vezeték nélküli fejhallgató, mindenképp jelezzétek!)
Melyiket érné meg jobban? Főképp otthoni használatra venném.

• A 4.40-nek van NFC-je, minden bluetoothos eszközzel kompatibilis, van hozzá szütyő, összehajtható (ezáltal könnyebben hordozható és kevesebb helyet foglal)
    kicsi a késése, VISZONT géphez kellene egy aptx bt adapter ami 10 ezret dob rajta.

• A Stinger HA JÓL TUDOM csak a saját adapterével működik, nem csukható össze, nincs NFC.
    Aki tud, érveljen a szavazata mellett.

Mivel van bluetoothos FÜLhallgatóm, így a telefonos használatot nem kell szempontnak tekinteni, csakis PC-hez kell.

Az NFC-t én feleslegesnek és értelmetlennek tartom, ugyanolyan szarakodás összepárosítani, mint simán bluetooth-val, ha nem még rosszabb. Ugyanakkor ha PC-hez használnád USB adapter kötelező. Egyébként konkrétan felsoroltad a hátrányokat és előnyöket, innentől a választás a tiéd.

Amúgy ha az anyaghasználatot nézzük, akkor inkább egyiket se választanám, ahogy nézem full műanyag mind a kettő.

1 Like