Sim City - hiba telepítés közben

Sziasztok.

(Mivel eddig még CD-ről egyedül nem telepítettem bármit is gépre, így megfelelő tapasztalat hiányában egy elég nagy hibát követtem el, habár nem hiszem, hogy ehhez túlzottan nagy tapasztalat kellett volna, de néha igazán figyelmetlen és ostoba tudok lenni sajnos.)

A mai nap lett CD-s formában beszerezve nálunk a Sim City 4 Deluxe Edtiton gépre.
A játék dobozában két CD lemez is volt található. Az első CD lemez leolvasása után a beadott, játékhoz tartozó megannyi fájlok egyikére (Fájlkezelő > Ez a gép > DVD-RW-meghajtó (H:)) tuladjonképpen teljes mértékben indokolatlanul rámnyomtam, ezáltal megnyitva azt, így vélhetően elég nagy hibát vétve. A képernyő sötétté vált és nem történt semmi. Egy idő után próbáltam abból kilépni Alt÷F4-el, hátha működik, de nem reagált semmit. Így kikapcsoltam a gépet és visszakapcsoltam. Ezután a művelet után az összes fájl ami ezen a CD-n volt, eltűnt (azt nem tudom, hogy törlődött is vagy sem, mindenestere nem találom).

Ha esetleg bármi csoda folytán javítható lenne még a helyzet és tudna is valamelyikőtök segíteni, segítenétek kérlek?