TheVR Fórum

SimRacing - XBOX

Sziasztok!
Már régóta keresek olyan embereket akikkel ki lehetne alakítani egy olyan magyar közösséget, ahol a konzolos SimRacing-el kapcsolatos tapasztalatainkat, élményeinket, eredményeinket tudnánk megbeszélni, illetve változatos és szórakoztató versenyeket tudnánk rendezni. Úgy gondolom, hogy itt a TheVR Fórumon egy olyan közösség alakult ki akikkel szívesen vállalkoznék egy ilyen közösség együttes kialakítására. Ezúton is köszönöm Janinak és Pistinek (illetve most már Balázsnak is), hogy egy ilyen közösséget tudtak létrehozni ami engem is nagyban motivált az utóbbi években. Ha van már hasonló elképzelés/kezdeményezés bátran osszátok meg itt a bejegyzés alatt! Osszátok meg saját csatornáitokat, véleményeteket és alkossunk egy jó kis csapatot! Jöhet minden ami konzolos és versenyzéssel kapcsolatos, pl. Forza Motorsport, Forza Horizon, Assetto Corsa/ Competizione, Project Cars, DiRT, F1 stb. Lehetsz kezdő vagy profi, nem számít. A lényeg, hogy jól érezzük magunkat!
Ha ti is hasonlóan gondolkoztok mint én akkor fogjunk össze és vágjunk bele. Kezdésnek itt vannak az én csatornáim:

Nenion’s PLAYROOM
:video_game: :hungary: :de: :us:
YouTube | Twitch | Mixer

A csatornámra főként SimRacing-es videóimat töltöm fel. Ha teszik amit csinálok és szeretnél támogatni, akkor nyomj egy Like-ot és iratkozz fel a csatornámra, hogy ne maradj le a hetente feltöltött új tartalmakról.
XboxOneX - Logitech G920 - Playseat Challenge

Sziasztok!
A mai videóban az Assetto Corsa Competizione XBOX-os verziójáról láthattok egy előzetes összefoglalót.

SimRacing: Assetto Corsa Competizione - Xbox One X - Logitech G920 Driving Force - Playseat Challenge

Sziasztok!

A mai videóban megnézzük, hogy az Assetto Corsa Competizione XBOX-os verziója, hogyan teljesít verseny közben!

SimRacing: Assetto Corsa Competizione - Xbox One X - Logitech G920 Driving Force - Playseat Challenge