Sötét téma esti műszakhoz

Sziasztok srácok!

Nagyon baszó lett az új fórum! Egy dolgot viszont személy szerint hiányolok: egy sötét témát.
Ugye a fehér, vakító háttér nem éppen a legkellemesebb, ha az éjszaka közepén szeretnéd nézegetni a fórumot (meg úgy egyébként akármely más oldalt).
Én a facebook-ra, youtube-ra és twitterre is sötét témát használok egy bővítmény segítségével.
Azon gondolkoztam, hogy nem-e lehetne ide natívan is implementálni egy sötét hátterű témát?

De ha valaki a stylish nevű bővítményhez tud írni ehhez az oldalhoz való stílust, azt is nagyon megköszönném! :smiley:

Persze ez csak egy javaslat, ha nem valósulna meg, akkor sem fogok belehalni, de mindenképp jól esne. :slight_smile:

Előre is köszi a válaszokat!

32 Likes

Ha lesz rá kapacitás, mindenképp támogatom az ötletet!

https://justgetflux.com/ ? :slight_smile: bár ha ilyenre érzékeny vagy már biztos ismered. De egy natív fekete téma sose rossz ötlet.

Támogatom az ötletet! :wink:

A flux bár egy nagyon jó kis alkalmazás nem erre lett kitalálva és nem is tud semmiképp sem kiváltani egy rendesen megcsinált night mode-ot.

Én is támogatom az ötletet! :smiley: Amikor elkezdtem fejleszteni a Fórumot, akkor meg akartam csinálni, sajnos a motor korlátai miatt MÉG nem tudjuk megoldani, de ahogy olvastam lesz erre megoldás, illetve figyelem ezt a dolgot, hátha találok rá valami alternatív módot.

41 Likes

Támogatom! Twitch-en is dark mode-ot használok, itt se lenne rossz egy ilyen opció.

A szinek invertálásával simán mehetne ez a dolog. Jól jönne!:smiley:

1 Like

Lol, én azt hittem hogy este dolgozó embereknek unalomüzésre vagy aki szereti az ilyeneket, sötét témákról beszélgetős horror történetes creepy pastás durva témás topic lesz! XD
De amúgy jó az ötleted, én is támogatom! ;D

5 Likes

Szerintem is király ötlet lenne, ugyanis pár tanórán illetve egyetemi előadáson, fontos a feltűnésmentesség :smiley:

2 Likes

srácok én találtam egy nem tökéletes de használható cuccot hozzá, van egy két bugos rész benne, de a semminél jobb amíg nincs más. :smiley:

(a legnagyobb baja az hogy minden más weboldalon is megváltoztatja a style-t)

Az én szememnek is jobban esne a dark mode. Támogatom az ötletet!

Abszolút támogatom. @TheVR_Jani harcra fel! :grin:

Az én szemem sem szereti ezt a harsogó világost. Sajna a szememmel van probléma. A sötét témát mindenképpen sürgetném, bár tudom ez nem így megy. A fent említett letöltögetős oldalakat megnéztem de nem áll szándékomban mindenféle szutyokkal teleszórni a gépemet. Bocsi de ez van, nem mindenki születik tökéletes szemmel. :slight_smile:

De az ilyen szabadon beállítható téma lenne?
Én nem látok jól ha pl a háttér fekete a szöveg meg neonzöld vagy úgy alap neon színü…

A skinek általában szabadon választhatóak minden fórumon. :slight_smile: A neon színek szerintem ökörség, ez nem divatosdi hanem inkább “akadálymentesítés” gondolva a csökkent látó képességűekre. Ennek az inverze (mármint az oldalé) tökéletes lenne, sötétszürke háttér fehér betűk.

1 Like

:frowning: nem vagyok csökkent látóképességű… csak nem látom elolvasni az elektromos kijelzőknek a neonszínű szövegeivel… na jó lehet,h csökkent a látóképességem…
De ez a szürke háttér jól hangzik.

1 Like

Természetesen nem rád gondoltam, hanem magamra. Mint fentebb írtam “problémák vannak a szememmel” :slight_smile: szemüveges vagyok, és nem is az 1-2 dioptriások közül! :slight_smile:

1 Like

Alternatív megoldás :slight_smile: Folyamatosan frissül, javítgatom. Igaz kell egy plugin hozzá, de sötét lesz minden.

3 Likes
1 Like