"Space" billentyű billegése

Üdv mindenkinek :smiley:

Nos az utóbbi időben nagyon elkezdett billegni a spacem és eléggé idegesítő valaki tud megoldást erre a problémára mármint valami maszek megoldást rá? :smiley:

Válaszotokat előre is köszönöm ^^

Hali! Nagy eséllyel a spaceben lévő vékony vas csipesz szerűség lazult meg. Ez egy fárasztó és idegesítő folyamat tud lenni ha elsőre nem megy de sima ügy. A lényeg hogy szedd ki a spacet és találni fogsz benne egy vékony vast amiről az előbb is beszéltem. Látni fogsz a space gomb helyén két kis kockát aminek a belseje üres.

Szépen illeszd be mind két oldalról ezt a vékony vast ami lényegében a spacenak a tartásáért felel és utána rakd vissza a space gombot. Ha kiesett volna a kis vas pálcika a helyéről akkor rakd vissza amit meg úgy tudsz hogy egyszerűen vissza csípteted a kis résekre amiket észre fogsz venni.

Viszont azt hozzá kell tennem hogy néhány billentyűzetnél más tud lenni a space gomb felépítése főleg ha laptopot használsz. Bár Laptopnál nem hiszem hogy elkezdhetne billegni hosszasabb használat után tehát gondolom asztali gépről beszélünk.

Köszönöm a válaszod :slight_smile: megnéztem visszaraktam megpróbáltam amit mondtál de nem ettől függetlenül is billeg :c

Tudnál nekem küldeni képet a gomb belsejéről és a helyéről? Esetleg itt vagy privátban?

Persze tudok küldöm máris.

Kedves samsonkay.

Nekem is hasonló hibám van a space-val. A mai napon takarítottam ki a billentyűzetet és lehet hogy a spacenél letörhettem valamit megvan rá az a kicsi esély. Tudnál nekem is segíteni a probléma megoldásában?
Válaszodat előre is köszönöm

Szia! Persze. Itt akarod vagy privátban?

Hát igazából még ismerkedek az oldallal. Hogyan tudnék privátot írni?

Bár nem tudom mi veszélyes van egy billentyűzetről készült kép publikálásában, de rányomsz az említett személy profilképére és Üzenet küldés gomb.