TheVR Fórum

Space engineers szerver aktív tagokat keresünk

Sziasztok

Hosszas bibelödés után én is csináltam egy saját szervert egyenlöre csak a haverok jönnek fel de nyitot a szerver szóval bárki kiprobálhatja.

A szerver neve: (HUN) Mass Effect Reapers Age

Egyenlőre 30a létszám.,

37mod van benne,

nincs PCU limit, max floating 128,

Figyelem: az NPC és hajok jönnek szállitók, harci és békés hajók is dronokkal vigyázni mert nagyon sunyik ám és képesek mindent meg heackelni ha nem vigyázol.

a nagy ellenséges hajóknak van pajzsuk én már meglepödtem rajta vannak bázisok szerte szét aszteroidákon és az űrben is.

Steam-en megtaláltok Triss_Merigold néven.

1 Like

Megvan a játék, de társaság hiánya miatt még nem igazán játszottam vele. Ennyire kezdőt is szívesen láttok?

persze barki jöhet ha kell még segitunk is az elejen kezdő nyersanyaggal ha kell

na szépen gyarapodunk már 8 an vagyunk

jo lenne még pár aktiv játékos de igy se rossz

1 Like

Szombat este fele ismét menni fog a szerver csak nyaralás miatt szünetelt

Üdvözlet, új vagyok még a platformon meg a játékban, lehet valamit nem jól csinálok de nem látom a servert már nem aktív vagy azért nem látom mert nem Magyarországon tartózkodom ?

jelenleg nem megy mert a, netünkel bajok vannak amint kész lesz az optikai net ismét menni fog a szerver

fogok ide irni amikor újra megy

1 Like

Nehéz lesz így egy közösséget létre hoznod, hogy többet nem megy, mint megy. Párszor fel akartam nézni én is, 1x sikerült utána offline volt akárhányszor néztem.

amint lesz végre nett itthon menni fog a szerver de addig nemtudom majd szolok a telekom nak hogy siessen a bekötéssel bár igy is az egész lakást átkell vezetékezni cat5 röl cat6 ra és az optikai kábelt is bekel húzzni

talán jövöhéten már lesz valamikor net végre

1 Like

Jelentem kész a netünk!!

végre ma összerakom a, szervert és lehet játszani rajta ismét

1 Like

Üdv. Engem is érdekelne space engineers közösség, szinte lerakhatatlan a játék.
Steam barátkódom: 81410520