TheVR Fórum

!spoiler! Cyberpunk 2077 végigjátszás

Sziasztok!
A játék kapcsán osztanák meg pár gondolatot.
Látom minden forumon szidják hogy bugol a játék.
Nem akarok spoilerezni.
De szólok nem bug.
A játék része, ha oda figyeltek minnél közeleb álltok majd a megoldáshoz annál több lesz a bug.
Amikor kidobál a játék érdemes átnézni az automatikus és a manuális mentések arányát
És rájötök ki az ellenség és hogy kit is kell legyözni valojában.
Ha ez megvan rádöbbentek hogy ez az évszázad játéka
Ha kérdésetek lenne szivesen válaszolok

Érdemes továbbá oda figyelni a fényekre a szinekre, és a város térképére , jelekre a térkép szinére,
Nem az a játék lényege amit elsöre gondolnátok

Pörgös a játék nem véletlen, csak azért hogy biztosan veszits.
Állj meg gondolkodj figyelj.és ugy fog szagatni hogy beszarsz de nem véletlen
Haldokolsz

@lengyelb ? :laughing:

6 Likes

A drog rossz :sweat_smile:

3 Likes

H-hogy mi? :smiley:

3 Likes

Hogy-hogy lengyelb?
Profilkeped alapjan igenis tudhatnad, hogy ez egy komoly dolog.
Kikerem magamnak, engem igenis erdekelnek a fejlemenyek, mielott lezarna. Illuminati confirmed! :rofl:

OFF:
Amugy meg viccet felreteve, mi ez a tulbuzgo topik zarattatas? Nem lehet siman beallitani, hogy X nap inaktivitas utan lezarjon a topik automatikusan? Egy forumon sem lattam ilyen szintu lakat keregetest.

3 Likes

főleg force of habit, de Lengyelb is azt kérte hogy jelöljük ha egy topic megoldódott, mivel nem figyeli állandóan a fórumot. Az autó zárás pedig rengeteg fölösleges új topic nyitását eredményezné, (mivel nem lehet pl egy játék kibeszélő postra reagálni ha lezárják.) így jobb ha csak a tényleg szükségeseket zárjuk.

mert a legtöbb fórumon nem egy ember intézi a dolgot, mint itt szegény Lengyelb

megoldás lehetne ha egy-két régi, megbízható tagot megáldanánk a topic zárásának lehetőségével

5 Likes

Bocs srácok, de levettem a megoldást. Nem tudom, hogy op tiszta tudatállapotban írta-e mindezt, de amíg fórum szabályt nem szeg, kíváncsi vagyok mi jön ki belőle.

@miazhogyketto a spoilerre +1

4 Likes

Bocsi mindenkinek, de az ilyen bullshit topikoktól nem tudom mit vártok.:smiley:

Oké, nekem átjött a poén, én is viszketek a játéktól, de attól még értelmetlen az egész. :smiley:

Nem gond, szerencsére a topic nyitás nincs érdekeltségi számokhoz kötve. Én semmit nem várok, egyszerűen kíváncsi vagyok. Még bármi lehet, esetleg screenshotokkal támasztja alá az elméletét. :smiley:

9 Likes

Allá tudom támasztani az állitasaimat
De nem szeretnék spoilerezni.
Még az is elképzelhetö hogy csak egy a fejlesztök álltal elrejtet dologra bukantam, nemtudom
Minden esetre érdekes.
Lehet nevetni de én találtam ki, itt van elöttem

De miket állitasz?
no troll. Eskü érdekelne.

Kicsit kezdek félni.

3 Likes

Itten már a varázsgömb se segít szerintem :sweat_smile:

3 Likes

Írd le nyugodtan, csak állítsd be a spoilernek a kis fogaskerékkel a felső szerkesztősor jobb oldalán. Látom megtaláltad a fő topic-ot. Azt ne bántsd, itt fejtsd ki a dolgot.

1 Like

Én már nagyon kíváncsi vagyok hogy mi van ezekkel a színekkel meg a térképpel. Semmiképpen ne tartsd magadban! :slight_smile:

4 Likes

Rendben, köszönöm
Valószínű megtaláltam azt a szálat ,amit a fejlesztök is állitotak, hogy végig lehet vinni a játékot egyetlen lövés nélkül.
De valóban kurva nagy türelem és körültekéntés kell hozzá

Kíváncsian várjuk a konkrétumokat :smile:

1 Like