Star Wars Battlefront II

Szerintetek Pisti vagy Jani végigjátsza majd a Battlefront 2 t?
Elég érdekes Story kerekedet ki belöle :slight_smile: és hát nagy Star Wars fan vagyok én biztos végig nézném ! :smiley:

Majd végigjátszák ha van kedvük…ez egy egyéni vélemény nem hiszem hogy ide való ez @lengyelb :lock:?

Amennyiben szereted a játékot, akkor gondolom láttad ezt a videót is.
2:25-nél figyeld mit mond Jani.

Bocsi de kérdeztem hogy ök végig játszák, nem kértem hogy játszák végig hanem kérdeztem nem célszerü keverni a 2 Jelentést :slight_smile:

Látam látam nagyon Epic lett itt kerekedet benem hogy meg kéne kérdezni forumon is hátha nátha valami :smiley:
Ha sajnos nem gamelik végig az sem gáz meg nézem igy is ugyis de egy Pisti star wars szinkronal azért epic nem vetekethet vele semmi :smiley:

Én értettem, hogy ez egy kérdés és nem parancs, ahogy mások szoktak javaslatokat tenni itt.
Kérdésedre válaszolva. Jani mondja az említett időpontban, hogy a végső megjelenésre jobban fel fognak készülni. Én ebből azt veszem ki, hogy lesz, mivel Janinak is tetszett. Ha lesz róla több információm itt jelezni fogom.

Köszönöm a gyors választ :slight_smile:
Várom mi alakul ki végül :smiley:

Épp most fejeztem be az első 2 (és fél) pályáját a single player kampánynak. Nagyon szép a játék, jók a hangok, érdekesek a fegyverek. A(z jármű) irányítást mondjuk szokni kell, de a repkedős rész szerintem még nem sok játékban sikerült ilyen jól.
Nem akarok elhamarkodott lenni, de szerintem ez köröket ver az első részre :slight_smile:

Star Wars Battlefront II. kampány végigjátszás várható.
De hogy Jani vagy Pisti fogja-e és hogy a végigjátszás Twitch-en vagy YouTube-on lesz-e, azt még nem tudni.

Hali nekem nem megy a billentyu eger a battlefront 2 ben miert valaki tudna segiteni?