Star Wars Racer Unreal Engine4

Lelkes amatőrök megcsinálták a Star Wars Racert Unreal Engine 4-ban. Addig szedjétek amíg nem jut az Aperion sorsára és bannolja az életből is a Disney.
Sajnos nem a teljes játék, de mint érdekesség nagyon jó.

Lehet, hogy már lépett is az egeres cég.
ezt írja az oldal:
"Sajnos a fájl jelenleg nem tekinthető meg vagy tölthető le.

Mostanában túl sok felhasználó tekintette meg vagy töltötte le ezt a fájlt. Kérjük, próbáljon meg később hozzáférni a fájlhoz. Ha az elérni kívánt fájl különösen nagy méretű, vagy túl sok személlyel osztottál meg azt, a fájl megtekintése vagy letöltése akár 24 órát is igénybe vehet. Ha 24 óra elteltével sem tud elérni egy fájlt, lépjen kapcsolatba a tartományi rendszergazdával."

Kár. Régen megvolt az original játék. Jó lett volna retrózni egyet. De tuti felbukkan a Torre… (akkor sem buzdítok rá.)

imádtam ezt a játékot de ahogy @P_D_1 is írja már nem lehet letölteni :frowning:

Erről a linkről még elérhető és persze működőképes:
https://drive.google.com/file/d/1B3XtrkuEUSOy9tJmgj8Ha9ucWiHDixiE/view

@P_D_1 @ati423 Ha minden igaz csak azért nem elérhető az a link, mert túl sokan használták már.

nem tudom ti hogy vagytok ezzel a letöltő linkel de én már 3x próbáltam leszedni , ha véletlen le is jött a játék egészben akkor nem tudom kicsomagolni mert a kicsomagolás felénél valami hibára hivatkozik.