TheVR Fórum

Steam fiók helyreállítás

Sziasztok srácok,

Ma reggel olyan problémával szembesültem, hogy nem tudok belépni a steamembe.
Nem stimmel a jelszó vagy a felhasználónév. Mondom elírtam, de nem ezt dobálta ki újra és újra.
Mondom ez gyanús, megnézem az email-eimet, és az fogadott, hogy ma éjjel helyreállították a mobil hitelesítőmet, megváltoztatták a a mobil hitelesítőmet és az email címemet is megváltoztatták. A steam supporttal meg nem lehet kapcsolatba lépni mert se egy email se egy ticket, amit megtudtam csinálni az az, hogy zároltam a fiókomat. Valaki akinek már volt hasonló, vagy tudna bármit is mondani annak nagyon megköszönném, ha válaszolna vagy felvenné velem a kapcsolatot.
Előre is köszönöm.

Itt el tudsz indulni:

Aztán ha jól emlékszem sok kattingatás meg egyéb után lehet nyitni ticketet. Na az után kb 1 hónap még reagálnak egyáltalán és megoldják a gondot.

1 Like

Nincs véletlenül olyan opció a kapott e-mailben, hogy “nem Te voltál”? A Steam nem tudom konkrétan mit küld, de több online platform beletesz ilyen opciót.

Köszi szépen, már csak a válaszra várok

De volt az emailben, zároltam egyből is a fiókomat

Igen, akkor ott így értetted. A fenti linken amit a srácok linkeltek tudod jelezni a problémát, viszonylag gyorsan szokott reagálni a Steam. Remélem sikerül helyrehozni.

Köszi szépen!:smiley: