[STEAM] Hitman Episode 3 Marrakesh

Este héttől(19:00) ingyenesen elérhetővé válik az első és a másosik epizód után a harmadik is, a summer pack keretein belül. Az akció Xbox-on és PS4-en is elérhető(ezeken a platrformokon elvileg már él a dolog, nem csak estétől!)

https://www.ioi.dk/hitman-summer-pack/

4 kedvelés

Sőt, jobbat mondok, nekem egyik dlc-re sem hoz ki árat, de ezek mindegyike dlc :wink:

De ha a bundle-t nézed, akkor már ott van hogy 6,99€ darabja.

3 kedvelés

Ömm, azt írja, hogy szükség van az alap játékra, nekem meg van… mi történik? O.o

Na ez jó kérdés… Nem tudom miért lehet. Viszont még a steamen nem dobta fel, a summer pack-ot nekem.

Közben ha jól értesültem akkor úgy néz ki nem is marad meg véglegesen az ep. 3 a steam fiókban hanem csak 14 napig.

Ha többet tudok, vagy végre be tudtam húzni steamen akkor írok!

1 kedvelés

Nekem nincs meg az alapjáték, szal engem nem érint, de érdekes, h akinek megvan, annak nem adja be ingyenesre?

A fenébe. Még a 2. epizódról is lemaradtam. Egyébként én sem tudom megszerezni a 3.-at, pedig megvan az alapjáték. Talán később lesz elérhető a summer pack. o_o Mondjuk, ha nem végleges akkor nem is érdekel annyira.

Itt a cikk alatti egyik hozzászóló által írt módszerrel nekem sikerült telepíteni:
https://www.gamestar.hu/hir/hitman-marrakesh-ingyenes-250694.html#kommentek

futtatásnál(Win+R) írd be, hogy steam://install/440930

Előtte lehet, hogy fel kell telepíteni az alap játékot.

4 kedvelés

Igen, most láttam én is ezt a hsz-t gamestar-on. Ezzel a működik a dolog mindenkinek?

Mert én már teljesen értetlenül állok a dolog előtt. Többek között azért is, mert ma meg már azt írja a steam fiókom, hogy 2017 decemberében már hozzá lett adva a Marrakesh az epizizód 1-el együtt. :smiley:

Köszönöm, ez segített! :slight_smile: Viccesen néz ki, hogy episode 1 és 3 megvan a 2 meg nincs. :smiley:

Eltűnt a könyvtárból a 3. rész! XD Ki járt még így? Szóval nem is maradt meg… :smiley:

Nálam is ez a szitu. Mégiscsak úgy lett végül ahogy feljebb is írtam:

3 kedvelés