Steamtrades tapasztalatok? (Humble, Fanatical)

Sziasztok,

Valakinek van tapasztalata ezzel az oldallal? Valaki Szokott rajta keresztül cserélni?
Steamtrades

Nem nagyon találtam róla semmilyen leírást, pedig ahogy nézem lehetne jó cseréket kifogni.
Ha valaki használja, tudna egy gyors leírást adni, mire kellene figyelni, hogy ne fussunk csalókba, vagy ne húzzanak le, meg ilyenek?
(Ahogy látom, az ajánlatok oda “futnak be”, de gondolom az oldalnak nincs beépített levelezője, hanem maga a csere már steam chaten zajlik majd…) (nem, még nem mertem összekapcsolni a steamemmel…)

Ui: Humblin és Fanaticalon megvásárolt kulcsok, amig fel nem használom és nincs lejárati idejük, az örökre megmarad/érvényes ugye?

Udv,
par honapnyi tapasztalattal a hatam mogott azt mondom megbizhato.
En kb csak arra szoktam figyelni, hogy milyen ertekelesei vannak az adott egyennek. ha teszem azt 60+ es semmi negativ, akkor azert eleg kicsi az eselye, hogy epp most kergul meg :smiley:
Beepitett levelezo nincs, en azt szoktam csinalni, ha kapok egy jo ajanlatot, akkor dobok egy valaszt, hogy “felveszlek steam-en” es mehet ott a chat.
1x fordult elo, hogy a kulcs amit kaptam par nap mulva be lett vonva steam-en, de kuldtem a delikvensnek egy screenshotot, es gond nelkul kuldott masikat.

Tudtommal nem jarnak le a kulcsok, de en pl nem szoktam kinyitni a HB kulcsokat, mert vannak akik a linket preferaljak, plusz vannak kulcsok, amik regiozarasak, es igy lehet ellenorizni - HB ugyanis kiirja hol lehet aktivalni, ha korlatozas van.

Egyebkent, ha mar 3rd party steam oldalak, akkor a steamgifts is ugyanilyen legit oldal. :slight_smile:

Szia,
Köszi a választ, így jól hangzik, már van hogyan elindulnom (:
(már csak erőt kell vennem magamon és összeírni mim van és mit keresek, aztán mehet a menet)
Steamgiftre is ránéztem, köszi :smiley:

esetleg majd linkeld be ide is, hatha van valami, amit el tudunk cserelni. :slight_smile:

Fele munkaidőm elment rá, de csak sikerült összehozni :smiley:
Steamtrade

Még egy kérdésem lenne, bár lehet csak én voltam vak és elsiklottam felette…
steamgifts-en hogy lehet szintet lépni, hogy a magasabb szintű játékokra is be tudjak “lépni”?

Neked is csinalni kell Giveaway-eket. Amikor elkezded letrehozni, akkor a jatek kivalasztasanal mutat csillagokat, ha egy jatek neve mellett 2 csillag van, akkor nem kapsz erte pontot, ha 1, akkor az volt mar bundle-ban, es akkor csokkentett erteket kapsz, ha nincs csillag, akkor fullos erteket :slight_smile: