Stream Chat - Hiányzik a sub only. Másnak is?

Egyet tudok érteni. Sok meló mellett örülök, ha a HH-t visszanézem, de azt sem sikerül mindig.

Szerintem sokan ezért nem szerették, hogy átkerültek a srácok twitchre. Én pl nem nézem se a streamet, se a vod csatornát, mer annyi idő azé mégsincs, de azok a gameplayek, amik régen voltak azért hiányoznak. Az, hogy van egy kis időd, felmész youtubera és meg tudsz nézni 1 db videót, de nem ragadsz ott órakra, mert naponta csak 1, max 2 videó jón ki, ami még épp belefér anélkül, hogy rosszul éreznéd magad, hogy órákat vertél el, pedig egy csomó dolgod lenne. #nosztalgia

Ezt a felfogást sosem értettem. Ne érts félre, nem ellened szól.
De a youtube/twitch megjegyzi, hogy hol tartottál. Nézel mondjuk 20/30 percet, megállítod, másnap folytatod. Én is így csinálom, jól működik.

De én akaratgyenge vagyok. Ha elém tesznek egy szelet tortát, megeszem és annyi, de ha egy egész tortát tesznek elém, akkor nem állok meg egy szeletnél.
Persze nem ez az egyetlen ok, de az mindegy. Talán jobb is így. :slight_smile:

Én is ilyen vagyok sajnos. :smile:

sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy hogy tudom előhozni a ninjon szobát, akkor amikor vissza nézem twitchen a műsorokat? Élő adásnál sikerült, ott ott van a szoba/room ikon, de mikor visszanézem nincs. Valaki tudna segíteni? :slight_smile:

Úgyanis a chat-re én se írok, de olvasni azt szeretem, de az ami tegnap a Metro alatt a “sima” chaten ment hát azt hagyjuk…

Segítséget előre is köszönöm! :slight_smile:

Szerintem visszanézéskor egybeveszi a 2 chatet. Más lehetőség nem nagyon van.

@lengyelb Ninjon Update Twitterre kitegyem? Vagy szép lassan úgy is eljut az emberekhez? :slight_smile:

Sajnos sehogy, csak a fő chat kerül rögzítésre.

:frowning: :frowning: köszönöm szépen a választ! :slight_smile:

Ha lemaradsz mondjuk egy heti adagról, azt nehéz lenne igy visszanézni, én pl ha nézném őket, 3 hétből 1 hetet tudnám nézni (3 müszak), ha esetleg nincs más program ( altalában van ). Szóval 7 délutánra alsó hangon 40 órát kellene visszanézni. Esélytelen. És akkor a következő reggeles héten még hozzájonne az előző reggeles hetemben történt live, szóval az már 60 óra lemaradás.
Live-ot nézni élőben van értelme, ebből a szempontból volt jobb nekem annó a vágott tartalom, napi 2x 20p es vidik simán nézhetőek voltak még számomra is.
Igaz nem ezért nem nézem őket egyáltalán, annak más oka van, de az off.

De lehet legalábbis mobilon.

Rád bízom, őszintén megmondom a múltkori eset óta bizonytalan vagyok, h mire #-eljem be/ki… Mi lesz ha rosszat teszek ki.

Én úgy gondolom, hogy csak azokat az információkat ne tegyük ki amiket a srácok Youtube, Instagram, Twitter -en osztottak meg. Vagy említik, hogy majd ott is megosztják. Minden más extra infó nyugodtan mehet szerintem. Legalábbis én ezt a szabályrendszert akarom követni.
Most én azóta úgy vagyok vele, hogy az sem baj ha olyan is kimegy ami redundáns információ. :slight_smile: Inkább legyen az mintha emiatt nem megy ki olyan információ amit amúgy a srácok nem osztanak meg máshol csak stream-ben.
És hálásan köszönöm neked és mindenkinek akik oda mindig ír olyan infót amit máshonnan nem biztos, hogy megtudnánk. :slight_smile:

Miért szűnt meg a Ninjon szoba

Hát, nem volt hosszú életű sajnos, pedig remek megoldásnak tűnt, RIP chatszoba :confused:
Ez az indok viszont kicsit nyakatekert: nagyobb streamereknél (példának okáért DrDisrespect) csak subonly van és a chat 90%-a abból áll, hogy emotespam+way better+rauuuul+hot kaka stb. Ez engem egyszer sem tántorított el attól, hogy nézzem Doc-ot vagy bárki mást, stílusa miatt szerettem meg és nem a chat viselkedése miatt. Olykor üdítő ennyi hülyét összezárva látni, a stream meg csak fokozza az élményt. Megértem, hogy a srácok potenciálisan pozitív képet akarnak festeni a csatornáról és a munkájukról, ami szép és jó, aki ismeri őket, tudja, hogy erre mennyire törekednek. De ne feledjük, az emberek csak emberek maradnak, az interneten meg pláne :smiley:
Ezt úgy le akartam írni, mert… na, sajnálom azt a room-ot :smiley:

TheVR Ninjon Update [FAQ]

azért konstans 10-15k- s csetfalhol ne hasonlítsuk Pistiék stream-jeit :smiley: állandó ekkora nézettségnél nagyon gyakori a sub only, de 3-4 ezer nézőnél nem biztos hogy megoldás. Szerintem jogos Janiék érvelése, elég csúnya volt a csetfal a sok troll, vagy életképtelen embertől.

Biztos én vagyok sügér, de a sub szoba megléte miben akadályozta a nem-sub szoba moderálását? Aki troll, ki kell bannolni aztán viszont látás. Erre vannak a moderátorok nem?

ha tippelnék, azért, mert a modik is a sub szobában voltak… vagy talán nehezebb 2 szobát figyelni, hiszen a sub-okat is kell moderálni. -> több helyre kell figyelni ugyanannyi modnak

Ez alapján meg kellett volna osztani: ti a subot nézitek, ti meg a free-t. Ja, csak így nem lehet munkarendbe osztani a modokat, hiszen nem az a szakmájuk, hogy a stream ideje alatt beosztásban legyenek. Egyszer felvetettem ezt, mert azt hittem így van, de aztán hamar kiderül, hogy minden mod a valódi életétől függően van jelen a chat-en.
Én akkor is hagynám a subonly-t vagy a free-re nagyobb moderátori figyelmet.
De lehet jobb lesz ezt lezárni, mert lengyelb rituális kasztrálást fog tartani idővel…