Stream es egyeb kerdes

Sziasztok.

Nagyon regota szeretnek stream-ezni. Anno mar csinaltam is neha. De sokszor abbahagytam. Most meg hogy van ez a kijarasi tilalom hat nincs jobb dolgom stream-eznek es hatha osszejon valami. :smiley:
De a gondom az lenne, hogy maximum 3000-et tudok kisajtolni a netembol, hogy az ne befolyasolja a jatekot es mas tevekenyseget.
Mivel nincs kulon stream gep, ezert 1 geprol kellene, hogy csinaljam az egeszet.
Igy felmerul a kerdes hogy NVENC vagy QuickSync?
Valamint 720p (mivel annal nagyobb semmikepp nem fer bele) de ebbol a 30 vagy 60 fps?
60fps sokkal smooth-abb az oke, de a 3000 nem keves hozza? Elvezheto legyen a stream azt szeretnek kihozni. 30fps valoszinuleg szebb kep, de FPS jatekot stream-eznek ami eleg akcio dus. (COD-ot) igy viszont nem lenne tul toredezett esetleg olyan erzest kelt a nezonek mintha akadna a stream?
A segitseget NAGYON megkoszonom.
Szuksegem lenne nemi hozzaerto szemelyek tanacsara.
(A gep informacioi ha szukseges: 7th i7, 1060 6gb, 16gb ram.)

1. ÉKEZETEK, hogy könnyen értlmezhető legyen.

streamelni
3. vonja magával a 2-es pont. TANULNI KELLENE INKÁBB!
4.

Mi azzal a baj? Azon kívül, hogy valszeg 300 akart lenni?

Minden másra:
Nem úgy kell belevágni, hogy na akkor ezt, meg azt csinálom és egyből 1000000 néző. Elkezded, ha jó néznek, ha nem, akkor nem.

1. nem mennék neki ilyesminek ezzel a géppel.
1 Like

Ne haragudj, angol windows angol billentyuzet, miota az eszemet tudom igy irok, nem fogom pont most megszokni a magyar billentyut, ne haragudj.
3000, nem 300
Nem mai gyerek vagyok, sem tanar, hogy helyesirasra figyeljek. Regen volt mar. Szerintem igy is ertheto volt mit szeretnek.
De koszonom a valaszodat a vegere mar a temaval kapcsolatos infot es segitseget tudtal adni :slight_smile: