TheVR Fórum

Stream - feltöltési sebesség pontosan (!) 3 óránként droppol

A problémám, hogy streamelés közben pontosan (!) 3 óránként 3-6 percen keresztül elkezd ingadozni a feltöltési sebesség. OBS-t használok, kábelről streamelek (amit cseréltem már, hogy ezt is kiszűrjem), az internetszolgáltató (UPC) semmilyen hibát nem talált (sem a lakásban, sem a hálózati csoport - külső helyszínen). Erős a gyanúm, hogy valami bezavar (elkezd feltölteni/le letölteni), nagyon gyanús ez a pontosan 3 óránkénti esés. OneDrive-ot kilőttem (le is csatlakoztattam a Microsoft fiókot, biztos ami biztos), vírusirtó nincs, windows defender is tűzfal is kilőve, minden progi ami nem szükséges a streameléshez szintén. Csak egy böngésző fut, az OBS, voice meter, és a játék - meg persze a játékhoz szükséges szoftverek (battle.net, steam, stb). 3500-as bitraten streamelek (feltöltési sebességem amúgy stabil 20+, ami a stream ingadozása közben is mérhető). Modem ezerszer volt már újraindítva, a hálókártya driverét is frissítettem már. Van bárkinek bármi ötlete arra, hogy mi okozhatja a problémát? Nagyon hálás lennék minden segítségért! :slight_smile:

Ami még a leírásból kimaradt: A probléma nem csak a Twitchen jelentzik, más platformokon is előjön (Mixer, Youtube).

Pontos megnevezést szerintem még azért írj ( gondolom nem kenyér pirítón próbálsz streamelni de azért hátha :smiley: )
Karantén helyzetre nem tudom hogy nem e játszik közre most hogy terheltek a dolgok.(?)
Nálam az internet általában stabil de van hogy fogja magát és fele annyi nettet mérek vele mint kéne de a letöltésnél pl. elvileg megvan… de ha streamet próbálok nézni akkor meg akad és ingadozik a felbontás… és sajnos 144p-n már a hang is rossz :smiley: