Stream help pls

Azt szeretném kérdezni, hogy mitől lehet a következő probléma:
Ha elindítom a “streamet” a hang egymás után állandóan lejátszódik, bármit mondok azt sokszor megismétli.
Ennek megoldására kérnék segítséget.

Kérlek írd le, h milyen a konfigurációd, amilyen részletesen csak tudod és milyen programokat használsz a streameléshez
Ezeket tudva könnyebb megtalálni a hiba okát.

Nekem ez visszhangnak tűnik :smiley:

Elindítottad a közvetítést, majd megnyitottad böngészőben? Esetleg még ráadásként hangszórón tolod? :smiley:

Igen megnyitottam es nem hangszororol jatszok de amint kilepek a bongeszobol telon hallom hogy ujra es ujra mondja

Hát milyen konfiguráciora gondolsz?
Streamlabset használok de az obsben is ugyan az van

Lap
CPU
GPU
stb
Hangszórók
milyen csatlakozókat használsz, milyen mikrofont és az hogy csatlakozik. Használsz e keverőt stb

MSI Radeon RX 570 8GB GDDR5 256bit PCIe (RX 570 ARMOR 8G OC)
Intel Core i5-9400F 6 Cores 2.9GHz LGA1151
Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB) DDR4 2666MHz HX426C15FBK2/8
FSP HEXA+ 500W (PPA5004901)
MSI H310M PRO-VD
Ezek vannak a gépbe
a fülesem egy Spirit of Gamer fejhallgató ELITE-H70 Black 7.1, mikrofon, fekete
és ezen van a mikrofon
hangszórókat meg nem használok vannak csak nem jók és ezért nincsenek bedugva sem
a mikrofon pedig usb-s

Most akkor a mikrofonos fülesed mellett van még egy usb-s mikrofon is bedugva? Ha igen akkor lehetséges, hogy mind a két miki mint bemeneti eszköz aktív az obs-ben?

nem nincs a fülesemen van egy mikrofon és ez az egész usb-s

Eseleg nézz rá az audio monitoringra (nem tudom pontosan ezen a néven van e) és próbálj meg más beállításokat alatta, hogy nem e nyomja vissza a hangot ott is a streambe.
Egyébként valahogy úgy keresgélj rá, hogy “fix echo obs/streamlabs”.

és ez az audio monitoring merre van? gépen vagy streamlabsban és pontosan merre kéne keresnem?

Valahol a beállítások, haladó/advanced alatt azt hiszem.

hát abba nincs semmi audio monitoring

esetleg gyors discordra nem tudnál jönni segíteni?

A live help nem megy sajnos :), egyébként nem használom aktívan így nem tudom én sem fejből. Ha nem téved erre aktív streamer forumtárs csak a googlizás tudom javasolni.

hát az se tegnap is kerestem elég sok oldalt átnéztem de nincs sehol olyan megoldás ami jó lenne nekem igy hát ide fordultam

Kérlek küldj egy képet a Hang menü Lejátszás és Felvétel füléről.

A Hang menüt a Vezérlőpult\Hardver és hang részlegen találod meg, vagy ha beírod a Hang kifejezést a Vezérlőpultba.

Nagyjából ilyen képeket várok:

k%C3%A9p

k%C3%A9p

asdd asddd

Elsőre: tudsz mutatni mintát? (másodjára elég hülye kérdés, de nem a telót hallod vissza?) Ha nincs bent figyelés nekem elsőre csak ezek a tippjeim vannak