TheVR Fórum

Stream problémám van

Probléma áll fent, minden beállítás ideális a játékokban, játék közben online stream közben, 21-22 mbps a feltöltés a letöltés 500 körül, és ha 3500nál feljebb tenném a bitrátát elkezd akadni nagyon sőt, igazából megáll a stream…streamlabs obs-t használok de már rengeteg beállítást próbáltam mégsem javult a helyzet, maradt a 3000 bitrate meg a 30 fps… csúnya kép. Plusz ha megy a stream random beszaggat a közvetítés maga a játék egyáltalán nem akad, de a streamlabs ilyen 20-60% drop frame-t ir.
CBN CH7465VF modem, direktbe kötve a gépre+egy ps-re amin ugyanúgy nem birja a 3500+ bitratet,
szóval sejtésem szerint ez a modem hiba lesz igaz? A vodafone-nál nem látnak semmilyen hibát…
Valaki tudna esetleg megoldást erre is? :smiley:

Milyen config?

@lengyelb a kolléga egy másik régi kérdés alá is odaírta a gondjait, de ott speciel lemaradt a modem és a ps.
Nem lehetne ezeket neki egy saját topicban összevonni, hogy ne párhuzamban menjen a találgatás?

1 Like

MSI B450 TOMAHAWK MAX
AMD Ryzen 5 3600X
SAPPHIRE Radeon RX 5700XT NITRO 8GB
Crucial Ballistix DDR4 2x 8GB

Bocsi a dupláért szerintem nem láttam mar a monitort :sweat_smile:

Mulyen felbonráson játszol? A twitchv visszabutítja a képet.

1660 x 900 meg nem is full HD, de ha 1080pbe próbáltam akkor is ez volt, es ez napszaktol függetlenül plafon 3500-4000 bitratet erek el

https://stream.twitch.tv/
Itt leírják a bitrátákat felbontásonként

Szerintem próbáld meg így első körben: