TheVR Fórum

Streamelni szeretnék

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem hogy ha most 0-ról szeretnék streamelésbe kezdeni, akkor mi az a minimum konfiguráció igény? Mennyi lenne a kezdő anyagi befektetés minimum? Nem csak a gépre gondolok, hanem minden perifériával együtt. Tudom a felső határ a csillagos ég. WoT, War Thunder meg WoWS lenne a kezdeti cél. Telekomos 2000 net meg van. Remélem az jó kezdésnek.

Fordítsunk a dolgon.
Mid van jelenleg?

Ha van egy középjó laposod, vagy asztalid,akkor már kezdheted is.
Ha beleinvesztálsz annyit, hogy full pró legyen és néznek max majd hárman, akkor a mianyánkat lesz, hogy megvetettük a cuccost.

Kezd el a dolgot és ha jönnek a nézők és megéri az erő és anyagi befektetést, akkor költs rá sokat.

1 Like

Na ez lenne a kérdésem hogy mi a közép jó konfig most amivel lehet. Most nekem ami van :
6 éves konfigom.
Proci: amd x4 880k
Vga: 950 geforce
Mem: 8gb ddr3
És ugyan a gépekhez értek valamennyire de a streamelésbe 0 a jártasságom.

Ezeket jó nettel geforce now-on játszva is tudod streamelni. Ott fel tudod csutkára húzni a beállításokat, a géped pedig nem izzad, csak a streammel kell dolgoznia.

3 Likes

Megerősítem! De mostmár GeGorce Experience-nek hívják, a gép úgy streamel akadás nélkül mint az álom! Sajnos az obs-t el kell felejteni, de hé, kezdésnek nagyon is jó!

:open_mouth: :upside_down_face:

5 Likes

Das ist mixing szezon and fazon. :smiley:

6 Likes