Streamer egyben gamer PC

Sziasztok!

Szeretnék egy streamer egyben gamer PC-t építeni saját kis szórakoztatásomra! Körülbelül 350, max 400k-t tudnék rááldozni (perifériákon kívül). Össze lehetne-e hozni, és ha igen, akkor ti miből raknátok össze? Sajnos ehhez a végletéhez nem igazán értek :confused: . Előre is köszi a segítséget!
:slight_smile:

Nézegesd a build ajánlót, ha konkrét kérdés van szívesen válaszolunk

3 Likes

Ajánlóból Performance AMD 2700X-szel, vagy ha van keret, 3700X-szel. CPU kódolással, OBS kapjon fixen két magot, és teljesen el kell legyél olyan játékokkal, amiket a kártya elbír.

1 Like

Vagy Nvdia kártyáról streamelsz , szerintem sokkal élhetőbb megoldás arról nem beszélve hogy az fps minimálisan csökken csak . Itt egy kis infó róla : https://ipon.hu/magazin/cikk/egyre-jobb-opcio-egyetlen-pc-rol-jatekmenetet-streamelni . Ebből a kertből egy 2060 Super /2070 lenne a célszerű , A Performance AMD jó lenne annyi hogy 2060 helyett 2060 supert el .

Sokkal jobb a minőség hogyha cpu-ról streamel az ember, szóval jó legyen a cpu

2 Likes

Azért nem ad rossz képet a nvidis stream se sőt én nem vettem észre különbséget youtube /twich nél .
Az Nvidia stream kezd az oylan lenni mint az AMD a procik terén. Hatékonyabb és nem terheli úgy a procit , ami elég szép képed ad .

2 Likes

87978063794c7173069ac6576a639ddb .

3 Likes

Igazából ahogy mondták, YT, pláne twitch stream -nél tökmindegy kb.

Köszi szépen mindenkinek még egyszer! :slight_smile:

1 Like