TheVR Fórum

Streamer Setup Sos

setup kellene nekem streameleshez de nem tudom melyik lenne nekem a megfelelő ehhez kérnék segítséget előre is köszönöm

1. Kétlem hogy SOS lenne (mi történik ha 2 nappal később kezdesz streamelni?)
  2. Nem általános tech topic, hanem PC építés
  3. Mennyiért?
  4. Milyen kódolást használnál?
  5. Egy gépről menne a stream+game vagy streamer gépet szeretnél csak?
  6. Van build ajánló
4 Likes

(ezért nem szokás privátba kérni a segítséget) De a setup ajánlóból fogsz kapni egy ajánlatot, ha mondasz egy árat és kb igényeket

ps: megelőztek

köszönöm a segitséget és a magyarországi es a külföldi élőközvetitéseket szeretnem megosztani az azt kedvelőkkel mert csak egy helyen lehet elérni őket és ott is csak angolul és ezert szeretnék csinálni neki egy magyar oldalt ahol fent lenne mind a kettő és nem csak addig amig az élő közvetités megy hanem tovább is nekem csak a streamer gép kellene szerintem és pc lenne a kialakitás összegeben egy olyan 350-400 e ft lenne a hatát

Na akkor ezt most még egyszer, hogy mit szeretnél.

magyaroszagon és kölföldön követitik azokat a versenyeket ami engem és sok ismerősömet is érdekel de csak egy helyen lehet elérni és orr is csak akkor ha live ben megy ezert szeretnem egy csatornát neki ahol meglenne örökitve narrácio felmondásával mert a külföldi az ráadásul angol és sokan nem értik azt ezert fotditanm le nekik

szóval valaki más tartalmát szeretnéd liveolni, a saját narrálásodal?

Ilyen helyesírással inkább nem kérek semmilyen médiatartalmat.

2 Likes

igy is lehet mondani
igen sportrol lenne szó

és azt tudod, hogy illegális? horror pénzekbe kerül a tv csatornáknak is a közvetítési jog…

1 Like

esetleg így
https://www.unilad.co.uk/sport/11000-people-illegally-watched-ksi-logan-paul-fight-in-reflection-on-guys-glasses/

de ezt nem tv csatorna közvetiti hanem a saját oldala de csak akkor ha live van amugy meg nem lehet megnézni sehol sem sajnos

Az tök mindegy lásd lol/nfl/csgo versenyek ha bármelyiket közvetíted hivatalos partneri kapcsolat (az adott cégekkel) nélkül olyan szinten kurnak, hogy még az unokáid is azt fogják fizetni.

De ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.

32Gb rammal ez:

1 Like

köszönöm az engedélyeket megkaptam mert ők kértek meg rá igy azzal nincs gond

ezt viszont nem mondtad, így minden további nélkül nyomhatod

bocsi és meg esetleg hangositásra mit mondanál valamit kamera ha nem túl nagy kérés előre is köszi

hát ebben nem segíthetek, de vannak fórumtagok akik kennek-vágnak minden fellelhető eszközt a piacon, majd mondanak valamit