Streamerek köztünk

Üdv mindenkinek!

Hát ha ez valóban a reklám helye, akkor tessék-lássék :slight_smile:

Élő adások Twitchen:
https://www.twitch.tv/fighttimeplayers

Vágott videók és visszanézhető VOD-ok YT-on:
https://www.youtube.com/channel/UCcW-oNcOjnHi7j8I5TWcNPw

Nyilván a technika és a hátér még nem kiforrott, de amit munka mellett időm és erőmből ki tudok hozni, azt igyekszem a csatornára irányítani. Számomra a szórakozás és a játékok iránti szeretet a mozgatórugó, szóval várok Mindenkit szeretettel, legyen az akár 1-2 ember is… ugyan azt a formát fogom hozni 1 nézőnek is, hisz ő megtisztel a figyelmével, akkor feléje is így járok el.

Köszönöm a lehetőséget a csatornám reklámjához!

ugyan nem engem láttok a kamera előtt de van közöm a csatornához, jó pár videóban rólam is beszél :slight_smile: jó szórakozást!

Sziasztok!

Pár hónapja kezdtem streamelni. Főleg The Division-el játszom.
Hétfőtől szombatig kb. 21:00-től (±0.5 óra) 23:00-ig.

Toncsa Gaming a Twitch-en

Visszanézhető VOD-ok a YouTube-on

Köszönöm a lehetőséget!

Sziasztok! Nemsokára lesz egy kis bulizós, zenekérős stream, közben Fornite fog menni. Kezdés 17:30-kor. Nézzetek be. :wink:

Na most már megy a dolog.

Hétvégente egy kis rainbow, zenével.

Én is elkezdtem nemrégiben :smiley: Nagyon profin balfékeskedünk haverokkal manapság Stronghold Crusadert.

Ha van kedv és türelem és idő és… na mindegy ha akarod nézheted.
Itt a Link: Racsnisz csenöl nagyrészt esténként 6-7 től ameddig fel nem ba… idegesít :smiley:
Powered by paint.

Stronghold Crusader :heart_eyes:

Sziasztok!
Ha valamely streamernek (ugye így egymásnak is) küldtök Loots-ot, akkor van esélyetek egy kisebb streamer szettet nyerni most a Loots-al. :slight_smile:

Sziasztok!

Én is elkezdtem nemrég streamelni, ha van kedvetek nézni, nyugodtan nézzetek be.
–> Itt találhattok meg <–
Egyenlőre R6: Siege-et, Elite: Dangeroust, War Thundert és az első teszt streamen Witcher 3-at játszottam, de tervben vannak mások is.
Amit nagyon szeretnék játszani az a Devil May Cry 3-4, DMC és hasonló játékok. De ahogy néztem, nem láttam még mondjuk Mafia 1-et sem játszani senkit, így azt is lehet elkezdem majd.
Sajnos még elég gagyi a felszerelésem, de már meg van rendelve a kamera és keresek valami normális mikrofont is.
Ha úgy van, nézzétek meg a korábbi videóimat és meglátjátok, hogy érdemelek-e egy követést. :smiley:

Előre is köszönöm, ha benéztek! :slight_smile:

sziasztok!

mostanaban en is streameltem parszor, van, hogy co-opban nyomjuk Rekaval, vicces szokott lenni :smiley:
most eppen a Tales from the Borderlands-et kezdtem el, nezzetek be, ha van kedvetek :slight_smile:
klikk

Sziasztok!
Elkezdtem bele kóstolgatni én is a Streamelésbe, sokáig vergődtem mi legyen a fő irányzat, (még talán most is) De jelenleg a stratégiai játékok mellett tettem le a voksom, abból is a régebbieket.
Szóval akinek lenne kedve egy kis stratégiához szeretettel várom :slight_smile: A chatem valamiért hol működik hol nem ezért elnézést. Illetve újonnan rendszertelen gépfagyásom van és a hibát még nem tudom De stream alatt Ritkán fordult eddig elő. Jelenleg red alert 3-at szeretném Végigjátszani mert azt még nem próbáltam :slight_smile: https://www.twitch.tv/csakolajur
Szép Napot nektek!

Abban a pillanatban follow :smiley:

awwww, koszike :smiley:

Ha már van egy ilyen topic akkor én is jelentkezem! 2017 nyarán kezdtem el streamelni, elsősorban PUBG-t. Persze azóta már szélesebb a paletta. Szívesen látok mindenkit! Minden hónapban van egy hét mikor sűrűbben vannak adások, persze ezen kívül is meg meg jelenek :slight_smile: A setup folyamatosan fejlődik/változik, igyekszem a minőségen mindig javítani. Kialakulóban van egy jó társaság az adások körül, igaz még viszonylag kevesen vagyunk. De remélem ez változni fog. Ha gondoljátok néha lessetek be, vagy kukkoljátok meg pár vodomat. PUBG, R6S, Wildlands, és folyamatosan bővül a lista!

Hali, hobbi szinten szoktam streamelni, főként War Thundert. Kicsit unalmas játék de jó a grafikája:)
Akinek van kedve nézhet, vagy csak ami jól esik:)

Sziasztok !
Én is kezdő vagyok még ebben a dologban de nagyon tetszik és lelkesít amikor végre nem csak anyukámék néznek ! :smiley: De félretéve a viccet szerintem akkor is folytatnám ha soha senki nem nézné a csatornám,at bár remélem ez nem így lesz!Elég szabad szájú vagyok azt tudom de annak a híve vagyok hogy midnenki szívhatja amásik vérét egy határig ugy hogy abból nelegyen durci ! :smiley:
Ha kivancsiak vagytok az alábbi linken megtaláltok ! :slight_smile:

https://www.twitch.tv/vavorszkijja

Sziasztok!
A PUBG kupán való részvétel után nagy vágyat éreztem kipróbálni a streamelést, így gondoltam bele kóstolok 2018-ban! :slight_smile: Egyenlőre “tesztek” gyanánt csak PUBG-t straemelek, de már tervben van pár végigjátszás is. :smiley:

Sziasztok !
Én egy hete kezdtem bele :slight_smile:

Szerda,péntek és szombat este 20:00 -tól lesz stream :slight_smile:
Próbálok fejleszteni majd a játékokon meg mindenen de jelenleg főként PUBG-vel játszok de a LOL is megtalálható :slight_smile: