Streamerek köztünk

Sziasztok,

Belevágtam én is :slight_smile: pár hónapja már pörögnek az adások, nézzetek be, érdekelne a véleményetek: https://www.twitch.tv/benjamin_hu nagyon szépen köszönöm és sok sikert mindenkinek!

Sziasztok!

Én alapvetően azért kezdtem streamelni, hogy valahol rögzítsem a videókat, későbbi highlights összevágás miatt. Persze időm azóta sincs vágni de a játékostársak közül lett pár nézőm így kezdem kicsit komolyabban venni a dolgot.
Én csak VR játékokat játszom, ennek elég kicsi a közönsége, ezt mindenki tudja aki látott már VR streamet vagy TY videot. Ez azért van mert a VR játékok grafikája meglehetősen elmarad a hagyományosnak tekinthetőktől, ez a headset sajátossága, hogy minimum 90 FPS-t kell hozzon (ami átlag 120 körül van), hogy a használó ne legyen rosszul tőle. Valamint a játékos szemszögéből nézve nehezen követhetők az események monitoron.
Jelenleg a Stand Out VR Battle Royal a kedvencem (Lényegében PUBG VR-ban), ezt streamelem amikor tudom illetve töltök fel korábbi játszásokat. Itt nem olyan vészes a VR miatti “kapkodós” nézet, kb olyan mint a PUBG first personban.
A sziget kisebb, a loot sokkal egyszerűbb, a kör nagyon gyorsan szűkül. 12-15 perc egy teljes játékidő, 20-22 játékos játszik egyszerre de ebből 12-16 lehet kb. aki élő játékos a többi BOT. Egyenlőre a server nem tud többet egyszerre fogadni meg hát a VR játékos bázis sajnos elég gyér még mindig.
Amiben kicsit különlegesebb az én közvetítésem az az, hogy beszereztem egy szívritmus szenzort a megfelelő vevő egységgel PC-ez. Így folyamatosan látni, hogy mennyi a pulzusom ami mutatja, hogy milyen “idegállapotban” vagyok. Ennél a játéknál inkább a végjátéknál van némi izgalom de tervben van aktívabb mozgást igénylő VR játékok bemutatása is és hát bár nem szeretem a műfajt némi horror is előkerül majd idővel.

Célom az, hogy népszerűsítsem a VR-t, azon belül pedig azokat a játékokat amik megérdemlik a figyelmet.
Jelenleg kevés az időm a csatornára de majd biztosan javulni fog a helyzet a jövőben.

Ha van kedvetek. GoW :wink:

Sziasztok! Egy kérdésem lenne streameléssel kapcsolatban, amit az egyik nézőm tett fel nekem és mivel én nem tudtam rájönni, gondoltam itt megkérdezem. A stream közben ugyebár lehet állítani az adás minőségét 240p, 480p stb. Ezt mint streamer én hol tudom bekapcsolni, hogy a nézőim tudják állítani az adás minőségét? OBS-t használok és twitch-re streamelek.

Szia !

Twitchen sajnos nem lehet állítani ( csak ha egy magas és folyamatos nézőszámmal rendelkezel ), ezért úgy kell megválasztani a felbontást, hogy az a legtöbb néződ számára elérhető legyen ( 720p, rosszabb esetben 480p )

Köszi a választ :smiley:

Hétvégente szoktam PUBG-t streamelni. Nem vagyok egy tigris de próbálkozok. Ugyanezen név alatt fut a csatorna is mint itt a nevem. :slight_smile:

Sziasztok! Ha szeretnétek nézni a bénázásomat olyan játékokban mint például: Rainbow Six Siege , Assasins creed, stb. kövesd be a csatornám ticcsen. :blush: Élőben közvetítek a Twitchen – kövesd az adásomat itt: twitch.tv/zsoldosistvan

Sziasztok!

Nagyon friss még a dolog, konkrétan tegnap kezdtem streamelni, szóval még lehetnek problémák😅, de úgy gondoltam, hogy megosztom itt a csatornámat: twitch.tv/marci031297
Rainbow Six Siege-t és PUBG-t nyomunk általában a haverommal illetve néha beugorhat még egy kis BF3 is :grinning:. Általában délután 3-4 fele kezdünk és kb 2-3 órát nyomjuk. Ha van kedvetek nézzetek be és ha tetszik a dumánk, meg ahogy nyomjuk, akkor maradjatok. :grinning:

Sziasztok!

Általában multiplayer játékokat streamelek valamint lesznek végigjátszások is :slight_smile:

akit esetleg érdekel itt a link:

csináltam youtubra egy kis összeállítást, ha van kedvetek nézzétek meg és nagyjából képet kaptok arról milyen jellegűek a streamek :slight_smile:

Egy egyszerű lány vagyok aki kezd belejönni a streamelésbe. Platformer játékokat szeretem, de amihez kedvem van az megy. PUBG is terítéken van, néha RoE.

Ha komoly érdekes és egyben vicces témák akkor csak ajánlani tudom. :wink:

srácok wowozunk :slight_smile: pattanjatok be :slight_smile:

egy kis nosztalgia :slight_smile:
diablo 2: lord of destruction
tegnap kezdtem el a streamelest, fogalmam sincs meg, hogy mukodik ez a dolog :smiley:

Megosztanám akkor én is. Most kezdtem csak el én is komolyabban. Főleg PUBG normal+verseny+custom, 3-4,5 k/d, de van rengeteg tervem, retro game series, co-op játékok stb. Próbálok minél jobban a minőségre törekedni amennyire a configom engedi. (6k bit rate, szép design, studio mikrofon stb.) Bővebb infókat megtaláltok a csatornán.

Csatorna:
http://twitch.tv/markov1337live

Akinek tetszik ez a téma és benéz és esetleg be is követ annak megköszönöm! :slight_smile:

Itt a menetrend, próbálom mindig frissíteni és tartani, van, hogy előbb kezdek, van, hogy tovább tart stb.

(Jobb minőségben twitch offline screen vagy discordon)

Sziasztok gondoltam ha itt a lehetőség én is megosztanám, bár nem rég tértem át Twitch-re az élővel !

Van Youtube csatornám is ott rendszeres vágott tartalmak vannak :slight_smile:

Akinek tetszik amit csinálok és be követ/feliratkozik annak meg is köszönöm :slight_smile:

Egy tipp/tanács.

Belenézegettem az itt felsorolt streamek jó részébe. Kb. sehol nincsenek vezetve az események, hogy mikor mi lesz. Ez szerintem borzasztó nagy hiba, mert egyszerűen nem lehet tervezni vele, még ha mondjuk szeretnék is megnézni valakinél valamit, gyakorlatilag lehetetlen mert csak streamkezdéskor jön róla mail, és akkor vagy épp ráérek vagy nem. Olyan ez, mintha nem lenne tv műsor, csak azt mondanák, ezen a csatornán vannak vígjátékok, ezen meg akciók, aztán próbálkozz elkapni azt amit épp szeretnél.

Úgyhogy aki bármennyire is komolyan gondolja (sőt, az is aki nem): csináljatok menetrendet, mert fontos!

Igen sajnos a minkámból adódoan nem tudok előre tervezni, ezért példaképp, én cska hobbi szintem csinálgatom :slight_smile: 2 napre előre sem tudok tervezni, nem hogy egy hétre. Amikor időm engedi akkor indítom :slight_smile: Próbálgatom fix időpontokban, de sajnos nehéz :slight_smile: Minden esetre köszönöm mások nevében is a tanácsot. Több is jöhet :smiley:

Már régóta el akartam kezdeni youtube-ozni meg live streamezni, heti 40 órás műszak mellett elég nehéz volt. De most rá szántam az időt és pénzt.Még Vr-sok ihletek meg. Akiket az első outlast videójuk óta nézek, és összes videójukat láttam, streamből bevallom őszintén az idő szűkém miatt van egy kettő amit nem tudtam nézni meg nézni. De így is kellő motivációt adott hogy elkezdjem. így elsőnek ezt sikerült össze hozni, remélem jól szórakoztok majd rajta.

Nagyon jó lett. Néha kicsit túl hangosak a bevágások, meg beszélhetnétek többet is, de nagyon tetszett. (egyébként nem olyan nehéz egy BikiniBodhi-s vagy egy Marly-s videót összedobni) csak játszani kell hozzá, meg mondjuk egy hardver amivel felveszed. Remélem lesz még több videód. Nagyon bírom az ilyen bávágásos hangefektes cuccokat és nagyon tetszik, hogy magyarföldön is készülnek ilyenek. Lehet én is megpróbálkozok effélékkel.