Streamerek köztünk

Heó, heó!
Ha adott ez a lehetőség, akkor én is kiírnám magamat erre a “falra”, ha ez nem gond. :wink:

Twitch csatornám ahol közvetíteni szoktam: Twitch csatornám

Általában heti rendszerességgel közvetítek. Az adás minőséget próbálom fejleszteni, jobbá tenni, hogy élvezhetőbbek legyenek az adott közvetítések.

A közvetítések vezetve vannak a Twitch oldalamon, discord szerveremen és a Twitch csatornám offline képében is, így ha valaki tervezni szeretne, előtte áll a lehetőség. :wink:

Kisebb infó rólam:
A twitchre való közvetítést 2017. december 04-én kezdtem el és már december 20-ára sikerült érdekeltségi titulust is szereznem. Mind a mai napig az a célom, hogy partner titulust érjek el a Twitch oldalán (2/3 eredmény) illetve, hogy mindennapi közvetítő legyek. (Ez ha minden jól megy jövőhónapra meglesz. :smiley: )

Idén töltöttem a 19. életévemet, interneten TeddHUN-ként “futok”, de szólíthatsz Attilának is. Szoftver- és adatbázisfejlesztés szakmával rendelkezem, így nem tántorítanak el az olyan dolgok amiket saját kezűleg kell megvalósítanom.

Ha érdekel, hogy mit csinálok akkor nyugodtan nézzetek be valamikor amikor pont élőben vagyok.

Köszönöm, hogy ha ezt valaki végigolvasta, további szép napot/estét! :wink:

Sziasztok! Kezd lassan be indulni a csatorna, de minél többen vagyunk annál jobb! Ha tetszik amit látsz akkor csatlakozz Te is a sereghez!

Sziasztok!

Hobbiból elkezdtem streamelni, főként PUBG, de előfordulhat wow és végigjátszások is.
Ha gondoljátok nézzetek rá a csatornára, ha tetszik nyomjatok egy követést.
Köszi

Sziasztok!

Köszönöm, ha szánsz egy kis időt eme rövid bemutatkozás végig olvasására, megtisztelsz! A nyár elején vásároltam magamnak egy Xbox One S-t. Rövides ismerkedés után fedeztem fel, hogy van lehetőség streamelés Twitchre külső eszközök használata nélkül. Nem titkolt célom volt, hogy egyszer elkezdhessek streamelni, de ezt nem megfelelő PC hiányába ezelőtt nem tehettem meg. Eleinte nem használtam mikrofont sajnos, hogy a háttérzajok, körülöttem folyó beszédek ne hallatszódjanak, de most, hogy sikeresen beszereztem egy Headset Adaptert a kontrolleremhez, így ez a probléma megoldódott. Eleinte Sea of Thieves volt szinte csak, de mostmár játszok Forza Horizon 4-gyel, hamarosan neki kezdek Siege-ezni is, amint egy kicsit fejlődök. A héten belekezdek A Cities Skylines-ba, illetve mivel ingyenessé vált a Battlefield 1 Xbox-ra, ezért kipróbálom.

Nemrégiben kezdtem gimnáziumba járni, lehet sokatok úgy gondolja, hogy nem vagyok még a streameléshez megfelelő korosztályban, de úgy gondolom megpróbálkozok vele, megvárom a visszajelzéseket! :slight_smile:

Ha esetleg felkeltettem az érdeklődésemet nézz rá a csatornámra egész nyugodtan IDE kattintva.

Használok botot így a !parancsok paranccsal eléred a parancslistám a !menetrend paranccsal, pedig a menetrendet.

Köszönöm, hogy elolvastad! :slight_smile:

Szervusztok

Unalmas óráimban én is belevágtam a Game streamek világába :smiley:
Nem idegen tőleg a kamera, szóval annyira nem feszengek, meg szerintem a streamek minőségével sincs olyan hű de nagy technikai problem. Igazából nekem ez is egy kis kihívás, hogy ezt össze tudom-e rakni jó minőséggel és dizájnnal.
A csatorna leginkább a '80-as évek akciófilm stílusára hajaz, szóval nagyon sok Synthwave zene szól és 1-1 momentumra beugrik John McClane, Rambo, Steven Seagal, Van Damme és a Terminátor is.
Leginkább Single player játékok, és multi mókázás található rajta (más jellegű játékmód meg úgy sincs)

Csatorna link:

Ha tetszik, akkor csatlakozz a streamekhez :slight_smile:

Srácok, nem nagyon szeretek kérni de haveromról van szó. Szeretne legalább 50 aktív nézőt, és belevágni jobban akkor a streamerek életébe, fejlesztések stb.
Akinek van kedve kérem kövesse be a csatornáját, és ha megköszönnénk ha becsatlakoznátok néhány liveba.

Köszönjük szépen! :slight_smile:

Sziasztok!

Újra elővettem a Liveokat, és immáron elértem az 57. követőt is 2 hónap alatt. PC és PS4-en. Leginkább Fifa live-ok vannak. Akinek van kedve nézzen be minden nap(Hétfőtől-péntekig) 18:30 - 21:30-ig.

Sziasztok!

Egy jó ideje már hobbi szinten streamelgetek de még elég karcsú a néző szám :smiley:
PS4 en és PC n űzöm az ipart :slight_smile:
Preferált játék stílusom nincs úgy hogy bármi szóba jöhet a csatornán.
Úgy hogy akinek van kedve majd nézzen be hozzám a

Itt pedig visszanézhetőek a korábbi streamek

Sziasztok!
Beállok én is a sorba, bár nagyon hirdetni nem szoktam a streamet mivel elég potájtó player vagyok (de legalább a hangulat jó :blush: Nálam általában Overwatch illetve Pubg szokott menni, illetve néha napján GTA V is látható.

https://www.twitch.tv/roxancs/

Sziasztok.

Szeretnék én is elkezdeni egyre többször streamelni majd és remélem sikerrel járok e téren. Nagy álmaim nincsenek ezzel kapcsolatban. Egyenlőre R6 van terítéken de mindenképp akarok mással is játszani a későbbiekben. Előre is köszönöm ha benézel/beköszönsz a live-ra.

Sziasztok!

Neo vagyok. Már régóta ki szeretném próbálni magam a streamelés világban, de nem határoztam el eddig komolyan magam soha, szóval mondhatjuk, hogy egyelőre kimaradt az életemből a dolog. Hobbi szinten foglalkoznék vele kezdésnek, munka mellett, aztán meg látjuk mi lesz belőle.

Rólam annyit kell tudni most, hogy 27 éves vagyok, egy kis faluban élek, gyerekkorom óta érdekelnek a tech dolgok, szabadidőmben pedig leginkább PC-s és konzolos játékokkal szeretek játszani. A szabadidőmről pedig pluszban annyit, hogy 3 műszakban dolgozom, emellett szeretnék majd streamelni. Egyébként kicsit izgulósnak tartom magam, de a szereplés nem áll annyira távól tőlem, Általános iskolás koromban egy színjátszókör tagja voltam, szóval ha eleinte fogok is izgulni, szerintem le fogom tudni gyűrni ezt is.
Fontosnak tartom a rendszerességet többek között, ezért úgy gondolom, hogy a körülményeket tekintve a legrendszeresebben hétvégi adásokra lehet majd számítani. Lesz majd pontos twitch menetrend, amint eljutok odáig, hogy el tudjam kezdeni a dolgot. Igyekszem majd minél többet jelentkezni hétköznapokon is, munkahelyi műszakomtól függően és úgy tervezem, hogy a hétköznapi adások is előre be lesznek jelentve twitchen ha jönnek, hogy az esetleges, jelenleg még nem létező nézőim úgy tudjanak készülni, hogy tudják majd élőben követni, ha épp olyan stream lesz, ami érdekelné őket. Aki lemarad mondjuk 1-1 élő adásról, arra is fogok gondolni, mert a VOD-ok fent lesznek majd YouTube-on.

Tervezgetek hetek óta, gondolkozok hogy milyen tartalmat tudnék streamelni. Kezdésnek gameplayekre gondoltam, közben persze a chatre író nézőkkel beszélgethetnék az aktuális játékról, vagy akár más témáról is. Más témára viszont lehet lenne majd egy külön, rendszeresen visszatérő műsor, mint például a HH, ahol jobban ki lehet vesézni 1-1 témát, legyen az akár szintén játék, film, tech, a világ történései, stb… mert játék közben nyilván nem fogok tudni bőven beszélni nem oda tartozó dolgokról.

A gameplayekhez össze is írtam mostanra egy listát, amit lentebb mindjárt meg tudtok tekinteni. Ezen a listán vannak újabb és régebbi játékok egyaránt, sokkal játszottam is már közülük, a klasszikusokkal is. Vannak olyan címek is, amik még meg sem jelentek, ezeket nyilván én magam nagyon várom és ha úgy adódik, majd streamelném is őket. Próbáltam olyanakat válogatni, amelyek már meg vannak nekem valamilyen formában és szeretek, klasszikus címek esetében is olyanokat, amiket gyerek koromban nagyon szerettem és meghatározóak voltak számomra. Természetesen olyan is van, amit majd be kell szerezzek, de ez részletkérdés.

Tehát a lista:

Spoiler

Végigjátszás:
Age of Empires Definitive Edition
Age of Empires II HD
Age of Empires III
Age of Empires 4
Alien: Isolation
Amnesia: The Dark Descent
Battlefield V
Borderlands 3
Call of Duty
Call of Duty 2
Call of Duty: Modern Warfare
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
Cuphead
Cyberpunk 2077
Dark Souls 3
Dead Cells
Doom (1993)
Doom II
Doom (2016)
Doom Eternal
Dragon Ball FighterZ
Dragon Ball Game Project Z
Dragon Ball XenoVerse
Dragon Ball XenoVerse 2
Duke Nukem Forever
Fallout 4
Forza Horizon 3
Forza Horizon 4
GTA III
GTA Vice City
GTA V
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Jazz Jackrabbit
Jazz Jackrabbit 2
Jump Force
Kane & Lynch: Dead Men
Kane & Lynch 2: Dog Days
Knights and Merchants
Knights and Merchants 2
Layers of Fear
LEGO The Hobbit
LEGO The Lord of the Rings
Medal of Honor: Pacific Assault
Metro 2033
Metro Last Light
Metro Exodus
Middle Earth: Shadow of Mordor
Middle Earth: Shadow of War
Mortal Kombat 11
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed The Run
Ori and the Blind Forest
Ori and the Will of the Wisps
Outlast
Outlast II
PAYDAY 2
Resident Evil 2 Remake
Resident Evil 4
Resident Evil 7
SOMA
South Park: The Stick of Truth
South Park: The Fractured but Whole
StarCraft: Remastered
StarCraft II: Wings of Liberty
StarCraft II: Heart of the Swarm
StarCraft II: Legacy of the Void
Star Wars: Jedi Fallen Order
Stranger Things 3: The Game
S.W.I.N.E.
Subnautica
The Evil Within
The Evil Within 2
The Forest
The Walking Dead: A Telltale Games Series
WarCraft III: Reforged

Online kipróbálás/játszás:
Call of Duty: Black Ops 4
Fallout 76
Fortnite
Overwatch
Playerunknown’s Battlegrounds
Rust
Sea of Thieves
Super Dragon Ball Heroes: World Mission
World of Warcraft Classic

Jelenleg a setup még építés alatt áll, tehát nem most fogok még belevágni a streamelésbe, de úgy tervezem, hogy idén nyáron kb el tudom kezdeni, ha az élet nem szól közbe valami durva módon.

Ha összeáll, akkor valahogy így fog kinézni a felállás:
Ház: NZXT H400i
PSU: EVGA 850 GQ
Alaplap: ASUS ROG STRIX Z370-G Gaming (WI-FI AC)
CPU: Intel Core i7-8700K
CPU Hűtő: NZXT Kraken X62
VGA: Asus ROG STRIX RTX 2080 OC (beszerzésre vár)
RAM: Kingston HyperX Predator 3200 Mhz 4x8 GB (2x8 GB még beszerzésre vár)
SSD: Samsung 970 Evo M.2 500 GB (rendszer)
SDD2: Samsung 860 Evo SATA 1 TB (adat)

Perifériák:
Billentyűzet: Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard
Egér: Logitech G502 Proteus Spectrum
Webkamera: Logitech C922 Pro Stream (beszerzésre vár)
Fejhallgató: Skullcandy Hesh 2
Mikrofon: Rode NT-USB + Rode PSA1 állvány (beszerzésre vár)
(Zöld háttér)

Most a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek a leírtak alapján érdemes lesz-e belevágnom. Mindenképp bele fogok, de néhány pozitív visszajelzés adna egy kis plusz motivációt az induláshoz.

Üdv.: Neo

Ui.: Bocsi a hosszúra sikerült hsz-ért!

Ezt a szimpla self-ad jellegű posztot lehet jobb lenne hanyagolni a topikból, inkább valami személyes dolgot várna a fórumozó, mint pl. az előtted szóló kollega írt. Nem is csak a tech specre értem, hanem miért kezdett bele, mit jelent neki, milyen tartalmat szándékszik streamelni stb. Ez a follow plz kb van eladó procim stílű hsz.

A follow kunyi nekem sem szimpatikus, de azt csináltok, amit akartok :smiley:

Sziasztok!

Csak egy pár sort szeretnék írni magamról. 22 éves vagyok vagyis nekem azt mondják hogy 22 éve születtem meg de ki tudja én nem emlékszem rá :wink: Jelenleg egyetemista hallgató vagyok , biomérnök. A játékok mindig is érdekeltek már kis korom óta PC és konzol egyaránt. Streamelésbe csak pár napja kezdtem bele,melyet mindig is ki szerettem volna próbálni és építeni egy kis közösséget akiknek az élő közvetítések alatt jó hangulatot teremtek és szórakoztatom a nézőimet. Mindenképp csinálni fogom és nem adom fel ha 1 nézőm lesz 1 évig ha 10 :smiley: ( az 50 et nem mertem megemlíteni mert nah azért ne álmodjunk túl nagyot ) Játékok tekintetében elég sokoldalú csatornának mondhatom magam mivel szeretek FPS játékokkal, mobákkal és mmorpgkkel is játszani egyaránt. Gondolok itt PUBG-re, Battlefield V-re, Overwatchra, League of Legendsre és az egyik kedvencemre a World of Warcraftra. Eredeti szerveren játszok már idestova 10 éve a játékkal az elmúlt 4 hónapban sajnos munka és egyéb elfoglaltság miatt abbahagytam de most gondoltam újra felélesztem a szikrát. Mielőtt abbahagytam a játékot főleg a PVE mythic raidelés vonzott engem leginkább, melyet együtt űztünk klántársaimmal a ragnaros szerveren. Nah de ennyit is magamról. Akinek felkeltettem az érdeklődését az nyugodtan nézzen be hozzám: https://www.twitch.tv/vapoor

Elnézésedet kérem hogy eme hosszú szöveg végigolvasásával elraboltam a drága idődet !
További szép napot kívánok neked kedves olvasó és köszönöm hogyha elolvastad!

Üdv Vapoor

Üdv!
én is szoktam streamelni … bár tudom hogy senkit se érdekel
szoktam rajzolni és azt Streamelem kb ennyi…

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz! Én csak is kizárólag xbox-ról streamelek. Általában PUBG, R6, APEX van, ezeken felül pedig játék tesztek. Szervezni szoktam pár ember segítségével custom meccseket is. :smiley:
Vannak kisebb házi verseinek is apró díjazásokkal a végén.

Újra streamelek újult erővel. Most a Resident Evil 2 Remake van terítéken.

Sziasztok!
Én is belekezdek a gameplay live adásokba, ezen a csatornán:

Itt csak, a Dragon Ball-al kapcsolatos játékokat pörgetem.

Üdv,
Most kivételesen nem saját és nem szivesség, hanem egy nagyon kedves lányzó csatornáját szeretném nektek ajánlani, aki sokkal kevesebb figyelmet kap mint kéne. Artheart néven indított műsort, amin belül a kultúráról, művészetről, társadalomról beszél, és még ért is hozzá, nem csak beszél. Gameplay is van nála meg túlélős játékokat elemez, de szerintem ez a beszélgetős műsora a legérdekesebb.

Itt találjatok. Értéket közvetít, ami nagyon fontos