Streamerek köztünk

Sziasztok!
Nem régen kezdtem el streamelni. Régi játékokkal játszom és főként mmorpgvel.Szívesen látok mindenkit.Lessetek be ha érdekel a diablo 2 Lod vagy akár a wow. :wink:

Hello hello én inkább a kreatív szekcióba mozgolódom. https://www.twitch.tv/amfyart

Na hát egyenlőre teszt jelleggel, mivel mac-en tesztelgetem a GeForce NOW-ot, hogy mit tud :slight_smile: ha valaki gondolja nemsokára beburrantom és jöjjön nézni :smiley: erangel 2.0 teszt lesz, Ultrán. (2019.07.24.) (ha lesz akivel beszélgetni, akkor valahogy megoldom a mikrofont :shushing_face:)

Sziasztok.
Bemutatkoznék én is.
Nemrég kezdtem a streamelést, még most “tanulgatom”. Régóta jatszunk a férjemmel fps játékokkal, de most lett olyan konfigom, ami már a streamet is bírja játék mellett. Mostanában Ring of Elysium és Apex Legends van terítéken, elragadott a br őrület minket is. Leginkább a férjemmel és ismerősökkel játszunk. Leszögezem nem vagyunk pro játékosok, vannak jobb napok, és vannak nagyon rosszak is.
A csatornámnak is vannak még gyermekbetegségei, pl a képminőség nem a legjobb, ezen dolgozom épp, a kisfiam pedig bele bele hallatszik a mikrofonomba időnként…tehát nem a profi streamer/gamer vonal amit tudok nektek hozni, inkább kicsit hétköznapibb, de jó hangulatú, funolós streameket szeretnék.
Ha esetleg építő ötlet támadna valakiben, azt is nagyon szívesen fogadom, akár a streammel akár játékkal kapcsolatban.

Szóval ha kíváncsi volnál a kezdeti botladozásaimra, vagy épp arra mikor egy kör végén hatalmasat mérgelődünk vagy épp jót nevetünk nézz be és kövess.
Aztán ki tudja, egyszer talán kinövöm magam, és te elmondhatod majd hogy az eleje óta követsz :wink: