Streamig

Hali srácok!Abban szeretnék segítséget kérni streameléshez(twitch),hogy miért van az hogy haveromnak gyengébb gépe van,és a csgo-t streamelés közbe lazán megvan neki a 80 fps.
Nekem vidikártyám:1050TI4 Gb
Proci:amd ryzen 3 1300x.
Mire kéne odafigyelnem beállítás kapcsáb(streamlabs).
Tippeket előre is köszi!

Kéne egy külön kategória a streamereknek. :smile:
Kérdezd meg a haverodat, hogy milyen beállításokat használ, mi ezt innen hogyan tudnánk megmondani?
Elkezdhetnénk random benyögni dolgokat, pl h vedd le a grafikát teljesen, de felesleges, mert gondolom már megtetted.

1 Like

Nem értem a 2000 után születetteket.
minek belerakni a névbe, hogy mikor születtél?
mindegy

grafikát húzd le a béka segge alá, 'oszt jó lesz az.

3 Likes

Nagyon egyszerű. A 2000 előtt születettek behúztak minden felhasználónevet, így már csak a számokkal való variálás maradt :smile:

5 Likes

Szerintem a megrontottkecskelány még szabad és nincs benne szám XD

3 Likes

@P_D_1 a zacskonyikecskegyumolcsnasi is szabadnak tűnik.

Viccet félre téve, kéne a két teljes konfig, a pontos játék és streamlabs beállítások mindkét gépen.

2 Likes

Köszönöm az a segítséget,nagyon hasznos volt!

Sikerült megoldani?

Nem nagyon

Bővebben?

Hát akkor csak nem volt hasznos :joy:

Bővebben annyi,hogy amint elindítom a streamot,játékban az fps 40-50(kb full lowon játszok).A streamet laptopról nézem,bitrate mindig jó,nem droppol.Innentől nem tudom mi lehet a gond.

Mi sem fogjuk tudni megmondani, amíg nem írod meg a lekérdezett adatokat.

Haveromét nem tudom leírni,mivel ő nem mondja meg,ennyit nem képes megtenni.

Biztos, hogy a haverod?

2 Likes

igen,de minden másban segít,csak ebben valamiért nem,néztem különböző videókat,nem nagyon segített az se.:confused:

Akkor lehet nem is gyengébb a haverod gépe, mint a tied. Mindenesetre a tied nem túl erős, valószínűleg tartom, hogy egyszerűen nem elég a géped teljesítménye.

1 Like

Rendben köszi

Ha nem olvastad volna