Supersklep

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy valaki rendelt-e már erről az oldalról? https://supersklep.hu/
Szerettem volna rendelni viszont regisztráció nélkül rendelésnél van egy olyan rész, ami így szól:

*kötelező mezők

Adatkezelőnek a Cool Sport sp. z. o.o. sp. k. minősül. A társaság székhelye Modlniczka, Hanlowcóv utca 2. szám alatt található. Személyes adatait számlanyitás és rendelés teljesítésének céljából, valamint az eladó marketing céljaira használjuk fel. Jogában áll tudni, hogy az eladó Önről milyen adatokat tart nyilván, és jogában áll ezeket az adatokat módosítani, esetlegesen írásban kifejezni egyet nem értését az adatok feldolgozásával kapcsolatban

Milyen számlanyitásra gondol itt a weboldal?

Én offolnám. A .hu kivételével semmi magyar nincs rajta. Egy rémálom, ha bármi fáz xan.

3 kedvelés

ehh én nem tudom. ott a trusted shop plecsni de nagyon kemény 38 ember értékelte összesen. Nincs paypal, sem utánvét, ráadásul külföldi cég. Keress valami olyat ami olcsó, fizess elégetős revolut kártyával és küldd vissza ha tényleg megjön. (most nézem hogy a visszaküldést neked kell fizetned)

https://m.facebook.com/pg/supersklep/reviews/

bár ezek alapján lehet elengedném.

4 kedvelés

“ember”

4 kedvelés

Többféle fizetési mód közül választhat: banki átutalás, online banki átutalás, PayU, fizetés átvételkor.

Google-ön van ~500 visszajelzés, de Árukeresőn kívül nem szoktam nagyon másra hagyatkozni Én sem üzletek esetében.

1 kedvelés

Ha nincs utánvétel, ne rendelj onnan.
Nekem ez a taktikám.

1 kedvelés

jogos, én ebből indultam ki
image

1 kedvelés

Szia!

Én már vergődtem már lengyel és szlovák (szlovén?) ruhás-cipős webshoppal, hónapokban mérhető a csere, vagy a visszaküldés. Nem erőltetném, ha nem olyat keresel, ami csak náluk van és 100%-os a méret.

2 kedvelés

Szia! Nagy kérdés az is, hogy mit szeretnél rendelni, de ha mérlegeled a dolgot akkor összességében szerintem nincs értelme “kockáztatni”.

A legtöbb amit nyelhetsz az pár ezer forint, de ha meg olcsó és jó is a webshop akkor meg miért nem ismeri senki? Ellentmondásos

2 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, akkor ez az oldal tárgytalan. :smiley:

2 kedvelés

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.