TheVR Fórum

Switchek

Sziasztok!

Kérdés:

Valaki tud egy Magyarországi boltot ahol lehet kapni mechanikus billentyűzet switcheket? Kerestem és egyet sem találtam. Redragon visnu-m van és tönkre ment egy pár gomb benne. Az eredeti switchek amik benne vannak azok otemu blue-k és ahogy néztem jó bele a cherry mx blue is sőt a Gateron is. Külföldről próbáltam rendelni de előző hónap elején vettem meg és azóta is sehol. Aki tud segíteni annak nagyon szépen köszi! :smile:

Az új kattanók kb annyiba fájnának, mint maga a klavi. Én inkább egy újat vennék ugyanilyet.
A mostanit meg elraknám alkatrésznek.

1 Like

De nem hiányzik belőle sok gomb. Ezek a “kattanók” nem olyan drágák mint ahogy te írtad. Ahogy néztem a legkisebb kiszerelés 5db-os és 2-3000Ft max. De mondom már rendeltem külföldről csak nem érkezik meg ugye a vírus miatt meg dolgok. Csak érdekelt, hogy hátha tud valaki egy magyar oldalt ahonnan lehet venni mert akkor nem kellene szívni a rendelési idő miatt.

Akkor most mi van? Döntsd már el!

Mit nem lehet ezen érteni?

@iWYO én úgy tudom hogy odahaza nem tudsz magyar shop-ból rendelni. Ha valahol véletlenül találnál azok is biztos hogy külföldről rendelik, de hátha tévedek és jön valaki egy linkkel.

2 Likes

eBayen mindent kapni. :smiley: