Szakdolgozat kérdőív

Sziasztok!
Szeretnélek megkérni titeket, hogy segítsetek nekem a szakdolgozatom elkészítésében azzal, hogy ezt a kérdőívet kitöltitek nekem, nyugodtan megoszthatjátok barátokkal, szülővel, a nagyival is akár ugyanis minél átfogóbb több helyről jött infó annál jobb :slight_smile:
A kérdőív az E-sport társadalmi elfogadottságát vizsgálja elsősorban hazánkban. Ide kattints a kitöltéshez, köszi :slight_smile:

Kitöltve :slight_smile:

Töltve :smiley:

Azért vannak fogalmi zavarok…multimédia mióta jelenti a CSAK ONLINE gameket? :smile:

De kitöltve :slight_smile:

Igen igen tanárom előszeretettel piszkát bele és kötekedett, hogy így fogalmazzam meg :slight_smile: Köszönöm egyébként mindenkinek :slight_smile: Észrevételeket is szívesen fogadok, végül is kijavítani ki lehet :slight_smile:

Tőtve.

Amùgy ez a sport téma mindíg kényes… Számomra pl. SEMMI ami nem tartalmaz FIZIKAI aktovitást nem számít sportnak. A sakk is egy mentális kihívás és vannak bajnokságok de nem SPORT események… így tekintem a játékokat is. Van egy erős logikai; mentális faktor de akkor sem fizikai…így nincs köze SPORT-hoz számomra…

Ettől függetlenül kompetitív és élvezetes nézni és művelni de miért muszály ráeröltetni mindenre a sport jelzőt amiből versenyt lehet rendezni…?

41 és 50 közöttiek ne töltsék? Nincs olyan opció…

Érdekes feltevés, nagyon sokan egyet is értenek veled. Én annak tekintem személy szerint egyébként mert maga a háttér, a gazdasági lehetőségek amik mögötte vannak ezek ugyanúgy egy sportban is Egyébként ha jól tudom, a versenyeket, egyesületi szintre szeretnék emelni 2020 környékére, tehát, hogy nagyobb versenyekre úgy lehessen jelentkezni (itthon). A NOB is vizsgálta ezt a kérdést egyébként és arra jutottak, hogy a versenyképes e-sportok sportnak tekinthetőek.

Elnézést, javítom !

Done

Kitöltve :blush:

Pontos “j” :stuck_out_tongue:

Szerintem nagyon egyszerű, miért e-sportnak hívják. Így röviden és gyorsan lehet rá hivatkozni. Biztos lassabb lenne, ha mindig kompetitív videójáték versenynek kéne csúfolni. Ezen kívül teljesen egyetértek.

Meg is van. :slight_smile:

Kitöltve

Kitöltve :slight_smile: