Számítógép 400-450k körül

Sziasztok!
Számítógép vásárlás előtt állok és a segítséget szeretnék kérni, nem nagyon értek a gépekhez de játékokhoz és tanuláshoz vennék gépet, a keret nagyjából 400-450k lenne.
Előre is köszi!

Szia

Üdv köztünk.
Az infókból a lenti képen láthatót javasolnám.
Ide dobtam a buildajánló linkjét is, ahol tudsz még szemezgetni, ha szeretnél.

image

2 Likes

Annyit változtatnék a fentin, hogy rx 6650-est vegyél mert ugyan annyiba kerül és erősebb.

Szia!

Összedobtam egyet neked, így néz ki:

Amiken én személy szerint változtatnék, azaz bővítenék a kereten, ha lehet:

• nincs benne HDD, az SSD csak 500GB-os, tehát el kéne dönteni, hogy + ~ 30e és egy 1 terrás SSD, vagy + X ezer és egy HDD, mert az 500GB önmagában kevés (de így fért bele a keretbe)
  • tápból én a komolyabbat venném, a Focus GX-et, de az is plusz 25e Nem, én nem fogom ajánlani a bronz B12-es Seasonic-ot, javítottam az általam is javasolt típusra (SS Focus GX 650W)
  • a videokártya kérdéses még - lehet vitatkozni, hogy megéri-e, nem-e, milyen márka, etc., jelenleg ez fért a keretbe
  • a procihűtőn lehetne spórolni úgy, hogy nem a Duo-t veszed, hanem a simát és külön veszel ventilátort rá pluszba (ez kb. egy 10-es mínusz, ha nem számoljuk bele a ventilátort, ami olyan ~3500Ft-tól indul)
2 Likes

Köszi, viszont úgy láttam hogy az alaplapnál hogy hogy nincsen vezetnék nélkül internet támogatása, és sajnos a szobámba nem lehet áthozni a netkábelt, lenne rá valamit alternatíva?

Igen, de célszerű nem a WIFI-s alaplapot vásárolni, hanem csak egy a USB-s dongle-t. Pl.:

vagy kártyát:

2 Likes

Köszi!

1 Like