Számítógép csak játékra

Ha megtehetném, akkor nem is írtam volna ide. De 300.000 Ft a keret. Tényleg csak egy közepes gépről van szó, de ezt könnyedén fejleszthetem a jövőben.

Héhéhé…
Nem azt mondtam, hogy az intel rossz. Csak azt mondtam, hogy jelenleg nem éri meg, mert túl drága. Alapesetben tuti hogy intelt vennék. De jelenleg nem éri meg.
Így már értitek? :smiley:

Ha 8 GB ramot veszel, akkor is 2x4-es kitben tedd azt, mert nagyon sokat számít a dual channel. Aztán mikor úgy van, én eladnám a 2x4-et és vennék 2x8-at. De egy 8 gigás sticket semmiképp se vegyél, mert hiába veszed ugyanazt a márkát, típust, stb. lehet eltérés egy gyártón belül is a chipek márkájában, stb. ami miatt nem biztos, hogy szeretni fogják egymást.

Duel lesz mindenképpen.

Ezt találtam és ennek a termékszáma megegyezik a listában szereplőével.

HyperX 8GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Predator

Értem én csak a “túl drága” szubjektív, csupán arra akartam reflektálni avval amit írtam.

Egy átlag (nem minimálbéres) állás mellett egy átlag kelet európai országban élő személynek az. De a világ jóval nagyobb és az ár/kereset arányok jóval elmosottabbak erre nyugatabbra.

Így is tisztában vagyok vele, hogy az AMD ár/értékben jobb;viszont ha azt nézem, hogy 3 szombat délelőttöm bánja azt a túlórát amiből kijött a 9900k akkor nem érdekel mennyire éri meg vagy sem :stuck_out_tongue:

Nyilván úgy már értem.
Ha lenne keresetem, és olyan, hogy teljen ilyesmire és megengedhetném magamnak, én is 9900k -t vettem volna nyilván, aztán meg hátradöltem volna, és élvezném, hogy a gép még jár is helyettem :smiley: de sajnos nem tehettem meg. De mondtam, hogy igazad van. :smiley: