Szamitogep epites

Sziasztok! Szeretnek egy kis segitseget kerni. Van egy konfig amit megtudnek vasarolni 85E forintert. Es, hogy ez megerne-e ennyit, es h mit kellene kicserelnem rajta, hogy pubg es a hasonlo jatekokat HIGH-on vigye. Elore is koszonom.

PROCESSZOR: AMD FX-4350 QUAD-CORE 4.2Ghz
RAM: 2X 4GB FURY HYPERX
HDD: 300GB (2X150GB)
TAPEGYSEG: 500W FSP HEXA
ALAPLAP: ASUS M5 A78L-M
VIDIKARI: AMD RADEON R9 270 2GB
GEPHAZ: COOLER MASTER ELITE KNIGHT

A PUBG-t High felbontáson nem fogja vinni csak ha a komplett gépet cseréled mivel a PUBG nagyon optimalizálatlan játék. Az FX 4350 es proci nem egy erőmű és a vga se. HA komolyan akarsz a mai játékokkal játszani akkor itt a helyed

1 Like

De nemcsak hogy gyenge a gép hanem nem tudsz 85 ezer forintból egy olyan gépet venni ami évezhetően viszi a mai AAA játékokat. A mérlegelés itt is, az egész fórumon fontos. Fel kell tudni ismerni hogy nem várhatsz el nagy dolgokat egy ilyen szinten low budget géptől. 85 ezer forintból nem lehet ilyen gépet kihozni. Aki high beállításokon játssza a PUBG-t MINIMUM 300k-t beleöl szerintem, mert ahhoz kell egy 1060, és sok jobb cucc ami nem ilyen olcsó.

1 Like

A mai címekhez szerintem a minimum a Budget Plus Intel.

Rendben, koszonom a gyors valaszokat.
Bocsamat, de en nem azt irtam h 85k-bol akarok olyan gepet, hanem h lenne egy ilyen opcio ennxi penzert es h van-e arra esely h ebbol valamit ossze lehet hozni.
Akkor kerek szepen valakit, hogy dobjon nekem ossze egy konfigot, ami az altalam irt kriteriumoknak megfelel. Maximum 280-300 ezer forintom lenne ra. Elore is koszonom :slight_smile:

Én 100.000-ért is megcsinálom neked :joy::joy::joy:
Na mindegy viccen kívül, nem kell erre mást megkérned, szépen bemész a Build Ajánlóba és kiválasztod a legmegfelelőbbet. :wink:

3 Likes