Számítógép konfiguráció 400.000-ból

Sziasztok,

Hozzáértő tanácsát szeretném kérni, hogy az alább felsorolt hardverek megfelelőek lehetnek-e?
A keretem teteje 400.000. Ezek ahogy néztem árukeresőn összesen 380.000.
Videókártyám már van egy gtx 1070-es.

Proci Intel Core i7-9700K Octa-Core 3.6 GHz LGA1151Processzor
Alaplap ASUS ROG STRIX Z390-F GAMING Alaplap
Hűtés NZXT Kraken X72 3x120mm (RL-KRX72-01)
Memória G.SKILL Trident Z 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16D-16GTZR
SSD Samsung 970 EVO Plus 500GB MZ-V7S500BW
Táp Seasonic PRIME Ultra 650W Titanium (SSR-650TR)

Előre is köszi!

Hat szerintem nem túl jó konfig, a 1070 ehh de mivel megvan okés. Szerintem nézz körül ryzen oldalon. És nem kell x72 kraken.

2 Likes

Kiválasztod a keretednek megfelelő AMD buildet, megveszed, örülsz. :wink:

5 Likes

Helyedben hanyagolnám a 9700K-t meg a Strix féle pénzkidobást. Eladod a 1070-et és kijön egy 2070 Superes konfig amivel kétszer olyan játékélményt meg jövőbiztosságot kapsz.

3 Likes

Értem én, hogy a táp fontos, de azért picit overkillnek érzem amit kinéztél :smiley: 650 - 750W Gold minősítéssel is elegendő.

2 Likes

Videó kártya valószínűleg cserés lesz, mert sokan mondják, hogy a 1070 kevéske.

Prociból néztem egy ryzen-t:

AMD Ryzen 5 3600 Hexa-Core 3.6GHz AM4 Processzor
Hűtés: Be quiet! DARK ROCK PRO 4

Erről mit gondolsz? Alaplapot tudnál hozzá ajánlani? :slight_smile:

Szerintem nem kell egy dark rock 4 mert felesleges, hacsak nem akarod sz*rá oc-ni. Mire akarod használni Pc-t? Vagy egy MSI b450 tomahawk Max BIOS frissitessel. 570 laphoz meg nem értek ezért arról más mondjon véleményt. És milyen gépházat akarsz?

1 Like

Igazából amivel kb játszok és gépigényes az a Pubg. Emelett melózok, ahol max az adobe termékek futnak.

Semmi csicsa nem kell igazából. Tehát nem kell, hogy bármi világítson vagy nem kell bele külön wifi se. OC-ra se lesz szükségem véleményem szerint.

Vannak itt sokkal szakértőbbek, de szerintem nem kell egy dark rock 4. Gépház?

Buta válasz lesz, de olyan, amibe belefér :smiley: Ott sem szükséges semmi csicsa, mert asztal alatt van a gépház, a lábamat meg hiába világítja :slight_smile:

1 Like

Csak ugye nagyon fontos hogy jól járjon a levegő benne.

1 Like

Build ajánlóból megveszed az enthuasias amd buildet és kész. Nem kell túlbonyolitani.

5 Likes

Ha van rá ötleted, szívesen fogadom :slight_smile:

Nzxt, de Ott a BUILD Ajánló. 1 szó mint 100. Add el a 1070, és vedd meg az performance plusz amd-t ráveszel valami normális hűtőt, nem kell pro 4. Megveszed a Tomahawk maxot,vagy a 570 gaming x gigabyte. Egy rtx 2060s vagy egy 2070-t. Egy 750 wattos gold minősítésű tápot. És mondjuk egy nzxt házat vagy valamit ami a BUILD Ajánlóba van írva.!

1 Like

Silentiumpc Signum SG 1, es mellé 3 db noctua ventilátor, és bőven jó vagy.

2 Likes