Számítógép vásárlás táp nélkül ATX-es

Üdvözlök mindenkit!

Jövő hónapba szeretnék venni magamnak egy nagyobb gépházat
De már olyat szeretnék amibe már elől vannak ventilátorok!! és már nem lehet be rakni CD/DVD meghajtót
Jelenleg két SSD van a gépbe és marad is rendszer/játék és egy HDD adattárolásra.

Most ez van nekem: https://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=c_00001772 kicsi számomra mert lassan fejlesztettem tovább a gépemet, ehhez nagyobb ház kell.
Mostani méretek Szél:202 mm, Mag:426 Mélység:484

VGA:GTX 1060 G1 6GB
Szélesség 114 mm
Hosszúság 278 mm
Vastagság 40 mm

Hűtés: Cooler Master Hyper 212 EVO
Méret120x80x159mm
De ez cserélve lesz,mert hűtés tetején réz csövek(elnézést ha nem az) össze van horpadva, ebbe is segítséget kérek milyet vegyek, és rendesen el férjen a gépházba.

Max:25 ezer Ft-ott szánok rá, de remélem olcsóbbat is lehet találni, nézegetem én is folyamatosan netett, de remélem vannak nálam okosabbak is akik tudják hol kell nézni

Itt kell nézni:

Ár-érték arányban ezek kb. 30k-ból abszolválhatóak:

• Fractal Design Meshify C
  • Phanteks P350X + 2db 140mm-es Be Quiet Pure Wing 2.

Pénztárca kímélős:

• SilentiumPC Armis AR3 TG Pure Black (ALZA)

???

212 tetején ha csak nem sérült vanak csővégek amik össze vannak nyomva, ilyen gyártás technológiája a heatpipe-oknak.

Pozitív illetve negatív hozzászólásokat várok ehhez a termékhez!

Ránézésre az előlap nem ígér túl jó airflowt…

Oldalt vannak a szellőző nyílások, elvileg nagyon jól szellőzik, sok videóba el mondták, de köszönöm, hogy válaszoltál rendes tőled.

Persze a mesh elejű verzió:

1 Like

Néztem én is ezt a fajtát is, csak nem tudom miért drágább 7 ezer Ft-tal. mint a fehér

Lehet hogy azért mert jobb.