Szerelem mentes élet :'( Mivel foglaljam le magamat?

épp most vagyok túl egy borzalmas szakításon :frowning: valaki tud ajánlani valami elfoglaltságot hogy ne gondoljak rá ? valami olan sorozatot amibe nincs szerelem ?

Kitartás! :frowning:
Person of Interest, ha jól emlékszem abban egyáltalán nincs szerelmi szál.

Egyébként pedig mozdulj ki! Barátok, társaság, a lényeg hogy elvonják a figyelmed, és ne arra gondolj :slight_smile:

2 kedvelés

Egyet értek az előttem szólóval. Például gyere el minél több talira amit szervezünk! lehet barátokat szerezni, kikapcsolódni, mozogni!!!

2 kedvelés

köszönöm igyekszem :confused:
milyen találkozót szerveztek ? és hol ? :slight_smile: az érdekelne

Nézz szét mindig a fórumban. :slight_smile: Tegnap volt PlayIt: Budapest PlayIT?
Ebben a topikban meg mindig adok talilehetőségeket: Nessaj tali / (Programlehetőségek Teegrah-tól)
Legközelebbi tali: május 12: https://www.facebook.com/events/438276869857111/?active_tab=about

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm :3

Mit szólsz a számítógépes játékokhoz mint elfoglaltság?
Most nyomtam végig a Rise of Tomb Raider-t, nem volt benne semmi szerelmi szál, viszont nagyon beszippantott amég tartott.
A Soul Eater animében ha jól emlékszem nem volt semmi szerelmi szál.

Legjobb ha a többi célodra, tevékenységedre koncentrálsz és igyekszel azokat minél jobban csinálni. Barátaidat keresd gyakran, más társaságot is, újabb sportot vagy elfoglaltságot. Az idő mindent megold.

1 kedvelés

Csinálj egy maratont, amiben végignézed a legviccesebb VR-os videókat :stuck_out_tongue: Rage game-ek, Speed Runners, Gang Beasts… Garantált röhögőgörcs, ami tuti jót fog tenni :wink:
Emellett csatlakozom a korábbi hozzászólokhoz, hogy sportolj. Szerintem viszont ne futás/úszás legyen, mert azok közben én pl mindig gondolkodok és előbb-utóbb olyan témához jutok, ami nem jó. Keress inkább csapatjátékot, amiben nagyon koncentrálni kell, pl foci/kézi. Meglátod, jó lesz :wink:

1 kedvelés

Menj ki parkba, sétálgass, gondolkozz dolgokon, hogy mi is történt, hogyan, mit változtatnál. Gondolj a jó dolgokra, ne csak arra, hogy most ez megtörtént, esetleg beszéld meg valakivel, találkozgass új emberekkel. Sokkal többet fog segíteni, mintha leülnél filmezni vagy játszani, garantálom :slight_smile: És kitartás, ebből ha ügyes vagy, megerősödve tudsz felállni.

Bár egyetértek, hogy a csapatjátékok tényleg jobbak ilyen esetben, de ha a futás vagy egyéb gondolkodós sportnál is jól érzi magát, mert tisztán átgondolja a helyzetet, akkor az is mehet simán :slight_smile:

Jön a jó idö irány a szabadba. Csavarogni a barátokkal, grillezni,bulizni.
Vegyél eröt magadon.
Tipikusan úgy kell a dologhoz állni,hogy ha az ex azt mondja :~ Olyat mint én nem találsz!
Akkor azt tudd mondani:~ Én is ebben bízok.
Tölts idöt a családoddal.

Csatlakozz a VrHeartstone közösségünkhöz.

Vagy ott vannak pl fps játêkok közül amik jók és nincs nyálas érzelmi szál bennük és mondjuk pont nem akarsz beszélni emberekkel:

~Mad Max
~Dark Souls
~Devil may cry
~Telltale játékok
~az összes autós játêk ami létezik

Emberekkel akarsz játszani? :

~Playerunknown battlegrounds
~For Honor
~Heroes of the storm
~ wow
~Lotro

Annyi lehetöséged van. Használd ki.

3 kedvelés

South Park.Igen,tudom hogy morbid,meg ilyesmi,de hidd el rendesen leköti a figyelmed és van vagy 20 évada úgyhogy egy jó ideig elleszel vele. :smiley:

3 kedvelés

Azért vigyázz, mert én is kerestem nagy szakítás után mindenféle pótcselekvést! A jobbik volt az edzés a “rosszabbik” a TheVR… :smiley: Már annyit néztem, hogy elfelejtettem szabad levegőre menni.

2 kedvelés

Nálam is ez volt. VR minden lemaradásom pótoltam + marha sok zene hallgatás :smiley: