TheVR Fórum

Szeretnék segítséget kérni

Helló! Sok ideje gondolkoztam már azon hogy építek magamnak egy jó gépet amit gta5, rh6 és más játékok játszására használnék. Egy 425-475k-t szánnék rá és mivel nem építettem még egy gépet sem ezért arra gondoltam segítséget kérek. Ez van eddig tervben:

Processzor: I5 10400F 58k
Alaplap: asus rog stric b460-h 53k
Ram: adata xpg spectrix d50 38k
SSD: adata xpg gammix s50 lite 1Tb 50k
+toshiba 3tb merevlemez 22k
Táp: cooler m. v750 gold v2 41k
Processzorhűtő: Cooler m.Hyper 212 black edition 15k
Videókártya: Gigabyte Rx 580 107k
(Ebben nem vagyok biztos ha tudtok valami jobbat javasolni akkor megköszönöm)
Ház: Cooler m. H 500m mastercas e 65k

Megköszönöm ha van valmi javaslatotok vagy akármi ami segíthet.

Szia!

Kezd ezzel:

3 Likes

@lengyelb meg lehet oldani, hogy ha valaki fross regisztrált, akkor:
Kötelező indító oldalnak a buildajáló jelenjen meg és kelljen az aljáig lapoznia?
Mint egy bármilyen oldal felhasználási feltételei.

5 Likes
Spoiler

@P_D_1
frosch-logo-284x284

@NightEagle76637 rengeteget helyen, szinte mindenhol vérzik ez a build. Fent ajánlóból kb. a performance szint, abból is az AMD-vel járnál jobban.

3 Likes

sajnos nem :frowning:

Mindenki úgy kezd el írni fórumon egy bejegyzést ahogy neki tetszik, vannak akik nagyon alaposak és használják a keresőt, utánanéznek, elolvassák a szabályokat, és üdvözlik az itteni közösséget. Ez a ritka!
És van aki úgy ír mint ha ez a google lenne, csak itt a google nem csak linkeket dobál, hanem válaszol is!

3 Likes

Olyat esetleg nem lehet beállítani, hogy a regisztrációt követő 24 órában nem tud létrehozni új topicot? Talán ebben az esetben többen fognak “rákényszerülni” a kereső használatára.

vagy simán csak várnak 24 órát és utána lökik ki 16455x ugyan azt a postot.

2 Likes

Hétvégén ha odaérek, frissítem az ajánlót srácok.

A magánélet elvitte az energiákat, de kitartunk mint a Drei wetter Taft. :fist:

8 Likes

Hello a visszajelzésekből lejött az hogy ez amit én itt összeszedtem nem jó. Elnézést hogy vesztegettem az időtöket és megfogadom a tanácsotokat miszerint válasszak egy performance kategoriás gépet az ajánlóból.

3 Likes

Annál semmi sem tart jobban, csak mi! :fist:

1 Like

Nem kell elnézést kérj. Ez nem a Twitch chat, itt nincs ilyen apróságért TO vagy ban. Ez a fórumon egy krónikus probléma, egyszerűen te voltál pont az, akinél újra kibukott, de ez nem a te hibád. Úgy látszik, egy jobban működő rendszert limitál a fórum technikai háttere, vagyis ez nem fog változni.

8 Likes

Nyugi. Nem ellened irányult. :relaxed:

6 Likes