Szerintetek melyik akciós játékot vegyem meg? Az Elder Scrolls Online-t vagy a GTA 5-öt?

Egyedül játszanék velük, ezért az lenne a kérdésem, hogy melyiket érdemesebb megvásárolni? Kedvenc játékom a Skyrim ezért gondolgodtam az TES Online-on, viszont ez MMORPG szóval gondolom egyedül nem nyújt olyan jó élményt. A GTA 5 öt meg már régóta meg akarom venni, csak most nem tudok dönteni. Szerintetek?

https://www.cdkeys.com/pc/games/grand-theft-auto-v-5-gta-5-premium-online-edition-rockstar-social-club-pc

sajnos ebben nem tudunk segíteni, ezt magadnak el eldöntened

Vedd meg mindkettőt, probléma megoldva :smiley:

végül is, ez is egy megoldás

Megtudnám venni mind a kettőt, de ahhoz túlságosan is sóher vagyok. :smiley: Köszönöm a válaszokat!

nézz gameplayeket és amelyiknél hamarabb érzed, hogy most kinyomod a videót és leülsz játszani azt vedd meg

Szerintetek túró vagy csokitortát vegyek? :smiley:

Mindenképpen csokit mert azt ÉN jobban szeretem! ^^ <3

Na jó, de én a túrótortát szeretem jobban. Miért nem azt válaszolod amit hallani akarok? :smiley: :stuck_out_tongue:

Egyiket sem, vegyél belőle v buckot. :smiley:

Kappa

2 teljesen eltérő zsáner, 2 nagyon jó játék a saját kategóriájában, egy teljesen felesleges kérdés, egyfelől mi nem tudjuk eldönteni, Te melyiket szeretnéd jobban, @marcimine hasonlata jó. Mindkét játék rohadt jó,rengeteg órát beléjük lehet ölni, másfelől meg ha meg tudod venni mindkettőt, mert akciósak (pl.) akkor meg mire vársz? :smiley: