TheVR Fórum

Szia Uram új gépet veszek! Segítség

Hát eljött ez is új erőművet kell vennem. Segítséget szeretnék kérni hogy amiket össze válogattam passzolnak E egyáltalán vagy valamelyik alkatrész helyett mást vegyek.

Cooler Master MCM-H500M-IHNN-S00 Midi MasterCase H500M

ASUS ROG STRIX Z590-E GAMING

Be quiet! Dark Rock Pro 4 BK022

KINGSTON FURY Beast RGB 4x8GB DDR4 3000MHz memória

Intel Core i7-10700K BX8070110700K

Samsung 980 Pro 1TB
Samsung 250GB 980 PRO M.2 SSD

Corsair RM1000x 1000W

ASUS RTX 3080 Ti

Szia!

Tápegységből inkább be quite!-et, vagy Seasonic-ot vennék.
Mindenképp Intel? Ha igen, akkor miért nem 11700k?

1 Like

Már át is lett rendezve :slight_smile: köszönöm

lett rajta módosítás kicsit le kell faragni az árból :slight_smile:
ASUS TUF RTX 3080 Ti 12GB 384bit OC videokártya (TUF-RTX3080TI-O12G-GAMING)

Samsung 980 1TB M.2 SSD meghajtó (MZ-V8V1T0BW)

ASUS TUF GAMING Z590-PLUS

Én maradnék a ROG szériánál, a TUF-okkal (az alaplapokat leszámítva) akadnak problémák. (a videokártyára még nem tudok mondani semmit, túl friss eresztés a 30-as széria ugye)

4 Likes

SSD-n még faraghatsz. A 980 pro remek darab, de teljesen felesleges. Kingston A2000 is minőségi darab és semmilyen különbséget nem veszel észre közöttük. Emellett én is megkérdezem, miért nem a legújabb szériás Intel?

4 Likes

Köszönöm. A procit is at irtam a listamon es akkor inkabb a RoG szeriabol valogassak mint a TUF ? A masik halottam olyant hogy nincs ertelme az intel procihoz 4 modulos ramot venni mert nem lesz tole jobb gyorsabb mint az AMD nel. ( Masik ramot nezek ezek helyett ami 3200 megy majd vagy lehet hogy nagyobb is lesz) Az ssdt koszonom ra lesek majd. A tap lehet kisebb is vagy kell ezeknek a nagyobb? Holnap adom majd le a rendelest hogy meglegyen jovohetre mert hat szabadsagon leszek 1 hetig legyen min jatszani🙂

Ha Asus, inkább RoG. Négy RAM modult az esztétika miatt szoktak betenni. Így is és két modulos kittel is dual channelben fog menni. Tápnál ne menj 1000 Watt alá.

1 Like

Egy ilyen jobban “mutatna” a listán:

Koszonom szepen ma adom rendelem majd meg ehet elotte le irom ide a vegleges dolgokat