Sziasztok! Erős PC konifgot vásárolnék

Intel Core i7-8700K 3.7GHz Socket 1151

Asus ROG STRIX Z390-F GAMING alaplap

Corsair Dominator Platinum CL16 (2x8GB) 3200mhz

Corsair Hydro H110i CW-9060026-WW vízhűtés

Samsung 512GB 970 PRO NVMe MZ-V7P512BW M.2 PCIe SSD

ASUS GeForce GTX 1080 Ti OC 11GB GDDR5X 352bit PCIe (ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING)

BE QUIET! Silent Base 801 ablakos fekete-narancssárga

Panaszkodsz? Dicsekszel?

Tudom, hogy mi a a célod, de könyörgöm. Tanulj meg kérdezni.

Ez így csak egy kijelentés egy alkatrészlistával.

ha meg nem vagy biztos magadban, akkor tessék

2 Likes

Parancsolsz ?! Véletlen entert ütöttem. tovább akartam írni… és meg modosítani se törölni se tudom…

És a kérdéseket akartam írni a végére. És nem dicsekszem.

Tudod módosítani és törölni is a hozzászólásod.

You don’t have permission to delete this topic. If you really want it to be deleted, submit a flag for moderator attention together with reasoning.

Topicot nem tudsz törölni, hozzászólást tudsz, vagy editálni.

Ujj vagyok és nem tudom hol lehet módosítani most sem találom. :frowning:

Kis ceruza a szöveg alatt.
Segítünk, csak rendesen fogalmazd meg, hogy mit szeretnél.

1 Like

Le írom ismét. NEM akartam félben hagyni és így elküldeni. A kérdések a termékek alá kerültek volna…

Nem kell újra leírni, csak írd már oda a posztodba, hogy tudjunk válaszolni :smiley:

Eddig nem láttam ott ceruzát. Most rá megyek de sehogy sem engedni editálni. ilyenkor mi történik ? :smiley:

Engedd el… tedd fel a kérdést és kész :smiley:

3 Likes

Milyen tápot vegyek a konfig mellé? Ki milyet tudna 40-50ezer között ajánlani ? Én erre a tápra gondoltam [Corsair 750W RM750x CP-9020155-EU fehér tápegység.

Build ajánlóban taláksz javasolt tápokat:

Amit kinéztél is teljesen jó, de lehet Seasonic és Be quiet háza táján is nézelődni.

A strix z390 -et hanyagolnám, a 970 pro-t is, helyette sima evo, tápból bőven elég 550/650, minőségi darab.

És ezt milyen bölcs megfontolásból? Ha kijön neki menjen csak a Z390-re legalább tud fejleszteni még egy generációt CPU-ban…és mi a baj a PRO verzióval? Több rá a garancia és jobb a teljesítménye is (még ha ez átlagos felhasználás közben észrevehetetlen is)…

1 Like

Azért mert egy sima felhasználónak semmi értelme, nem vesz észre semmit belőle. Cserébe jóval drágább. Nem mindenkinek a fán terem a penz…
Azt senki nem mondta, hogy ne Z390 et vegyen, annyit mondtam, hogy ne strixet. Ha kicsit utánanéznél te is tudnád hogy miért. Nem kell mindent egyből leszólni… :neutral_face: :confused:

Mi a baj a strixel?

Túlárazott, és eléggé spóroltak a VRM-en…

2 Likes