Sziasztok! Szeretnék véleményt kérni erről az előre összeállított pc-ről mielött megvenném

CPU: Intel Core i7-9700 3GHz max. 4.7Ghz 12MB LGA1151 Box 8 mag/8 szál
RAM: 8 GB DDR4/2400Mhz
Alaplap: MSI H310M PRO DDR4 USB3, SATA3
HDD:3,5" 1TB Toshiba 7200rpm SATA3,
Optikai meghajtó: Nincs
Videókártya: Nvidia RTX 2060 6GB DDR6 HDMI csatlakozók
LAN (RJ45):Gigabit LAN,
Audio:5.1 csatornás
USB portok száma: 8db (hátlapon: 4db USB2, 2db USB3 | előlapon: 1db USB2, 1db USB3)
PC ház: AIO Window Magnum RGB fekete, előlapon RGB LED dizájn világítás, a különböző fényprogramok kapcsolóval választhatók ki. Hátoldalon 1db 12cm kék LED ventilátor. A házba DVD író nem építhető be!
Tápegység: Xilence 500W 12cm
A válaszoket előre is köszönöm!

Ne tedd.

1 Like

Az egész kuka úgy ahogy van?

1 Like

Procin meg GPU-n kívül gyakorlatilag igen. De ezek sem feltétlenül érik meg.

Olvasgasd inkább a build ajánlót.

2 Likes

Táp, lap biztos. Ház elég gyanús. SSD? A proci nem épp a legjobb ár/érték, maradj inkább Ryzen vonalon. VGA melyik modell? Ha ez valami előre összeállított cucc, lehet hogy a legsilányabb 1 ventis kerül bele.

1 Like

Rendben! Köszönöm!

Nem kell, hogy érts hozzá, a keretednek megfelelően válassz buildet. Egy helyről vásárolva pedig kérhetsz összeszerelést is. PCX vagy ipon például.

3 Likes

Az intel performance-nál biztos elég a gyári proci hűtő? Sokan mondták hogy inkább lecserélték valami combosabbra.

Nagyon jól mondják. Érdemes akár valami “közepes” hűtőt rárakni, pl CoolerMaster Hyper212 Black Edition

Főleg az lenne a cél hogy halk is legyen. Gondolkoztam a Cooler Master MasterLiquid-en is de arról meg azt hallottam hogy túl hangos. Vagy a vízhűtés fölös lenne?

Vízhűtést akkor teszünk egy procira ha már nincs feljebb. (9900k/3900x)

1 Like

Köszönöm a válaszokat! A vidikártyán és a ramon kívül minden érkezik holnap szóval neki is esek majd az építésnek.

Elégnek elég, halknak nem halk. :slight_smile:

2 Likes

Az előttem szóló nagy igazságot mondott :smiley: A gyárinál jóval jobb, és valóban sokkal halkabb egy nem gyári hűtő. Engem nagyon zavart a gyári hűtő hangja, de egyébként komolyabb terhelés esetén se volt vele komoly hűtési gond. Ha érdekel SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224 hűtőt vettem, mostmár 14 körül mozognak, én 11 körül vettem, úgy emlékszek