Szilveszter baratnővel? De, hol?

Sziasztok, december 18.-an megyek haza angliabol vegre, es szeretnem a baratnomnek a legszebb eddigi BUEK-ot ossze hozni. nagykoruak vagyunk 21 eves es 18… Nincs semmi otletem, Szolnok megye, Mezoturon lakunk (legalabbis o eletvitelszeruen, en angliaban tobb eve)
Milyen otletetek van? esetleg, Ti,h ogyan toltitek, toltottetek? Nekem volt masik baratnovel, naluk egy meghittebb, az se volt rossz. Ami tuti nem johet szoba, full kattogos minimal bogyos coronita party. Penzben is egy 100 ezer ft szerintem a felso keret. Barmi otletet meghallgatok., hisz szorit az ido :smiley:

Egy vacsorát mindenképpen javaslok valamilyen visszafogott helyen, hogy egymással foglalkozzatok :slight_smile:

Ha vele akarsz foglalkozni, akkor a nyílvános helyek felejtősek, undorítóan nagy a tömeg. Marad vagy olyan vendéglátóhely, ahol korlatozott számban lehet helyet foglalni és szerveznek szilveszteri bulit, vagy családi/baráti összejövetel. Ezt viszont neked kell tudni.

koszonom sracok, korbe nezek asztalfoglalasban, es ejfelt meg kettesbe kellene gondolom ezt egy este 10 oraora tajoljam be. (?)

Vidd el demjénbe éjjeli fürdőzni. Szabad ég alatt, termálvízben pezsgőt kevesen isznak a barátnőjükkel.

furdozes sajnos nem johet szoba egeszsegugyi okok miatt, varrat… de nagyon jol hangzana :frowning:

Romantikus ötletek már voltak, hát jöjjön egy a másik oldalról is, bár nem tudom mennyire vagytok benne ebben a témában:

1. Otthon/ahol csak ketten vagytok
  2. Betölteni valami minőségi piából amit mindketten szerettek (bor, pezsgő, akármi)
  3. Valami szex témájú felnőtt társasjáték (vannak tényleg jók is)
    Aztán mehet a party :sunglasses:
    Emlékezetesnek tuti emlékezetes lenne, tényleg nem trollkodok.

Bármit találsz ki, érezzétek jól magatokat!
Ja és a nyilvános helyek szerintem is felejtősek, én a kis létszámú házibulik híve vagyok, főleg szilveszterkor amikor minden őrült fékevesztetten rohangál a városokban.

Ohww… Erre nem is gondoltam, de szerintem nem ez lesz a valasztas, valahogy nem a mi stilusunk… De maga az otlet amugy tok meno…

Masreszt hazibuli se nagyon tud szoba jonni, mert nincsennek kozos ismeriseim vele, es nekem alapbol nincs ismerosom kozelebbi magyarorszagon mar az evek alatt eltavolodtak…

Azert szerintem eleg hangulatos lenne, egy kisebb tomeg es szep fenyek meg valami tuzijatek es program esetleg hangos zene, kornyezo varosokat mar szet bongesztem… eddig semmi :frowning:

Akkor vegyük elő a kereskedelmi szaktanácsadó oldalam…khmm:
Milyen a ti stílusotok, otthonülő romantikus vagy örökmozgó szenvedélyes?
Mennyit vagy hajlandó erre az eseményre költeni?

Mert pl akkor itt van ez is:

Ha nagyon romantikusra akarod akkor a helyedben mindenképpen kivennék valami gyönyörű, csendes, eldugott helyen egy szobát, wellness szolgáltatással. Mivel ilyenkor általában mindenki megtámadja a nagyvárosokat, így el tudnátok vonulni. Esetleg balaton környékére, semmiképpen sem déli part, vagy ha déli part akkor a csendesebb része.

Hope it helps :wink:

tenyleg elgondolkodtam a ,30ezer ft jegyen, de mire megnyitottam elfogyott… francba… es egyebkent koszonom, jol hangzott…

masreszt 100ezer ft hatarra gondoltam, es mind a 2 opcio szamunkra, a nyugi es abulizas is… csak anno voltak problemaim, es a taposos partikat kerulni kellene… az a baj mezotur egy eldogott semmitmondo varos, de sajnos o nem johetett ki angliaba, szalagavato stb… itt hamarabb emgoldottam volna, Darlingtonbol 20 perc a tengerpart szalloda stb… ajh

balaton tolunk messze van. BAr siofok partjan szemes es egeszen felfele rengetegszer voltam, imadom… de nem hiszem szobakerul majd. :confused: Debrecen, Szolnok, Bekescsaba, Szentes, Gyomaenrod, Torokszentmiklos… mar korbe googleztam az egesz megyet…

de mindenessetre koszonom, es valahogy cask lesz, meg van 2 hetem mig haza erek utanna suttyomba lehet max kitalalni valamit xd

Sok szerencsét! Csak vedd lazán az egészet, ha szeret úgyis örülni fog bárminek :wink:

Kinek mi jön be, nálam a szilveszter az “őrjöngés reggelig”-ről szól. :slight_smile:
Időben keresünk valami helyet ahol jó zene lesz, akár koncert, várhatóan sok ember és foglalunk asztalt vagy veszünk jegyet. Nem a pia vagy bármi más a fontos, előfordult hogy semmit sem ittunk, ilyenkor a buli a hangulat a lényeg!

Romantikázni marad 358 nap, az ünnepeket leszámítva az évből :stuck_out_tongue:

Ha a többiek által javasolt megoldást választod a csendes wellnesses helyet én olyant néznék ahol van B opcióként legalább valami utcai újév-köszöntő a környéken, ha elegetek van a nyugiból legalább emberek közé mehessetek :wink:

ez is egy nagyon jo meglatas 2 opcio legyen… hm… en buta a tokeletes opciot keresme, mikozben a baratnoje segitseget kerve ezt irta “olyan buta vagy, hisz mar most foldonkivul van a gondolattol, hogy jossz haza, nem lehet vele kommunikalni se, ha egy mezore viszed is boldog lesz…”
lehet tul agyalom :confused: :smiley:

Persze, hogy túl agyalod :slight_smile: , főkép ha hosszabb ideje nem találkoztatok, ez ilyen :slight_smile:

Azért legyen terved! :smiley:

Semmiképpen se agyald és gondolod túl. Legyél határozott, azt úgyis jobban szeretik a hölgyek (már a normális fajta) mint azt, hogy most mennyrie fullos a program amit kitaláltál.

Koccintani egy repülőn, aztán más időzónába újra koccintani. :smiley: