TheVR Fórum

Szimulációs játékok

Sziasztok!

Szeretnék ajánlásokat kérni szimulátor játékokra olyanra gondolok mint például a Police Simulator játék vagy az Euro Truck volt! Elsősorban pc felületre, de ha van javaslat ps4-re, azt is szívesen fogadnám! Nagyon köszönöm a válaszokat!

House Flipper
Thief Simulator
Gas Station Simulator. :slight_smile:

4 Likes

Nagyon köszi

1 Like
3 Likes

Köszönöm

Az egy gonosz cucc :smiley:
2szer toltam ki és megvolt a vége előtt a holdbázis :smiley:
Ha a kiegészítők is megvannnak, akkor örök élet Consuela :smiley:

5 Likes

Mindenem megvan hozzá és már vagy 3x játszottam végig. :slight_smile: Azt sajnálom egyedül, hogy nem lehet saját házat építeni, az még sokat dobna a dolgon.

2 Likes

Ki fogom próbálni ezt a játékot is!:hugs:

1 Like

Cooking Simulator
Car Mechanic Simulator
Farming Simulator
Bus Simulator
Train Simulator
Lawn Moving Simulator
Ranch Simulator
Surgeon Simulator 2

Van sok még ezeken kívűl is, láttam FB-n reklámnak feldobva Roncstelep szimet is pl. meg Tank javító szimet stb.
Viszont amit javasolnék, hogy ha megteheted nézd meg VR-ban is némelyiket. Pl. a Thief Simulator VR eszméletlen jó! Egy egészen más világ. Egy szimulátor akkor szimulátor igazán ha VR-ban van. 135 000 Ft körül van már Amazonról Oculus Quest 2 szemüveg.

Fu ez ám a kínálat! Köszike! Ebből egy kettőt ismerek csak! A Vr szemüveget tervezem csak még odébb van!

Én ha még tudnék játszani flat játékokkal akkor először a Gas Stationt választanám, egyszerűen zseniális a cucc :slight_smile: Streamet néztem csak belőle - bugos rendesen de szerintem nagyon jó játék. Amiből van VR is (Thief Simulator pl.) azt meg tartogasd a VR-os időkre :slight_smile:

1 Like

Még a Green Hell is tulajdonképpen egy szimulátor (túlélő szim, szerintem a legjobb) de abból is jön jövőre a VR verzió.

Igen a Gas Station játékát láttam! Tetszik nagyon!

Ezt a játékot nem ismertem!