TheVR Fórum

Tablet tanításhoz/tanuláshoz

Sziasztok!

Tabletet szeretnék vásárolni, kb. 120-130k forintig. Ha ebben az árban van olyan is, amelyikhez jár pen, az vagány lenne.

Nagyon párhuzamos vagyok a tabletekkel. Láttam más topicot is itt a fórumon erről, de ebben az árkategóriában nem vettem észre, hogy valaki ajánlott volna valamit.

Szia!

A 10.2-es ipad esetleg? Diákkal 127k.
Egyébként mire használnád tanuláson belül? Jegyzetelés, valami specifikus program, grafikus dolog, programozás stb?

1 Like

Programozni nem szeretnék rajta. A jegyzetelés fontos lenne, s ha bejön valami speci program, akkor jó lenne, ha nem lenne baj vele. Ipad 10.2? Tudsz küldeni egy linket, kérlek szépen.

Ahogy látom, nem két nap lesz mire megérkezik.

1 Like

Az iPad-ekehez nem jön pen? Külön kell venni?

Erről meg az ehhez hasonlókról mi a véleményetek?

vagy ugyanilyenből láttam 6 gb Ram-ost, csak annak a processzorja Helio G90T. Az milyen?

igen

S az előbbi lenovóról meg a processzorról mi a véleményed?

Ha kell Pen, és hosszú támogatottság (tabletet azért általában 3-4-5 évig is használ az ember), akkor Applet kell venni. Elsőre drágább, de hosszú távon már olcsóbb mint közben cserélgetni az androidos tabot.

Arról nem beszélve, hogy professzionális szoftverből is több elérhető iOS-en mint Androidon.

3 Likes

Még akkor is jobban megéri, ha semmi egyéb Apple-s cuccom nincs? (Szinkronizálhatóság miatt kérdem)

Még akkor is! :slight_smile:

2 Likes

Köszönöm a tanácsokat! :slight_smile:

Igen. Szinte minden fontosabb cross platform szoftver elérhető rá. Ha pl nem akarod az iCloudot használni, ott a dropbox, onedrive, az összes google alkalmazás, teljes Office stb.

3 Likes