TheVR Fórum

Tablet vásárlás egyetemi tanulmányokhoz

Sziasztok!
Egyetemi tanulmányaimhoz szeretnék beruházni egy tabletre,amit kényelmesen tudnék tanulásra használni,de nem horror áron van. Ki melyiket ajánlaná,a legjobb az lenne,ha tapasztalata is lenne vele.

Először is tudnunk kéne hogy mit nem gondolsz horror árnak.

400ezer alatt legyen

Ipad pro pencilel.
Vagy az új ipad air pencilel.

Akkor ezen nem kell sokat gondolkodni. 300-ért kapsz Galaxy Tab S7 Plus-t.

4 Likes

Az új 2020-s sima ipad pencillel kb mindenre elég, ~160k-ért.

Sima S7 mennyivel “rosszabb”?

Nem ártana tudni, hogy egyáltalán milyen szakon vagy.
Ha ennyit rá tudsz locsolni, akkor inkább egy ultrabook vagy 2in1. Ha valami specifikus programot kell használod az évek alatt, az nem valószínű, hogy működni fog androidon.
Láttam már jópár embert surface-el, az is egy jó megoldás lehet. De egy normális PC szerintem elengedhetetlen.

4 Likes

Meg tudod nézni magadnak is. Szarabb kijelző, kevesebb memória, és kisebb. Ezek jutnak eszembe most

Gyógyszerész

sziasztok, feléleszteném a topicot, illetve folytatnám az előző kérdező gondolatmenetén, pl ezzel:

Mármint az akksin és a képernyőn kívül? Illetve mennyivel jobb mint az s6 lite? Elsősorban mélyebb tapasztalatra lennék kíváncsi, a teszteket már láttam Nekem csak egy abszolút minimal felhasználásra kellene, kb kizárólag jegyzetelni a tollal illetve tartalomfogyasztás. Van esetleg más reális alternatíva az s6 lite-s7 pároson kívül amit nem apple árban mérnek? nálam a plafon 230 környéke lenne, de örülnék ha ebbe már a tok is beleférne.

valahogy így