Táp + AMD Performance "plus-ish" config vélemény

Én pont gépépítés előtt állok és csak a Tomahawk MAX-ra várok, szóval örülnék ha minél előbb kapható lenne hazánkban is :sweat_smile:

mi is így vagyunk ezzel.

Én is Tomahawk Max-ra várok :smiley: meg rtx 2060Superre jöjjenek a gigabyte/msi verziók 2 közül lesz a választás :slight_smile:

Kb a fél ország arra a lapra vár :smiley:

2060S-ek már vannak a pcx-nél pl

nekem ő lesz a nyerő 99%, lehet a 2060-hz képes a különbséget egy jó kamerába meg mikrofonba fektetem inkább
https://www.alza.hu/gainward-geforce-rtx-2060-super-phoenix-8g-d5636859.htm?o=5#parametry

És van már közönséged is ami miatt érdemes belefektetni ilyenekbe vagy még csak most fogod kezdeni?

Amnyiban xar ez, hogy amig nrm igazolja vissza a cuccot nem jön létre kötelezetség a teljesítésre sajnos. Ami viszont nagyon valószínű és megnyugtathat hogy nem lehet sokkal dragább majd ha mégis, max pár ezresben mérhető

Sajnos ez jött… @vick93 @farkas_zolee

Így ha beérkezne majd egyszer, akkor küldik vagy ezzel jelzik hogy inkább töröld a rendelést? :smiley:

Szia!
Egyelőre a saját szórakoztatásunkra van a dolog. Az affiliate már meg van twitchen, szépen lassan növekszünk, de a minőség az az első és legfontosabb. Nem halunk bele ha nem lesz 20000 követő egy éven belül. Már csak játszani kéne megtanulni :smiley:

szerintem így jelzik, hogy töröld…

Mivel opció hogy lemondod (ott van alul a link) szerintem ha elérhető lesz, jelzik ha nem törlöd. Legalábbis ez lenne a normális.

Hát személyes vélemény, de amég nincs ilyen átlag 100+ néződ addig szerintem bőven elég egy HD webkamera meg egy headset mikrofonja. Inkább a vasba tolnám a pénzt azt elején.

2 Likes

Ezt így nem fogod megkapni ezek szerint. Esetleg ha beszerzik is olyan áron értékesítik ahogy akarják és neked újra meg kell rendelned majd.
Nagyjából elutasítótták/tárgytalanították a megrendelésed

@meteoric87 viszont emailben megerősítést kérnek (előtte sms-ben is erre kértek) de csak lemondásra van lehetőség… @farkas_zolee -val értek egyet, hogy elutasították a rendelést, és azt várják, hogy azt erősítsük meg.

Mondjuk azt nem értem, hogy a konzolvilágra, hogy a picsába nem gyújtották még rá a házat az ilyen húzásaikért?

Személyes élmény:
Tavaly őszi playIT-en lefoglaltuk PS4-pro csomagot még amikor kirakták, hogy mik lesznek.
Visszaigazolták meg minden. Helyszínen megyünk oda a pulthoz, hogy kérnénk a cuccot. Mondja a gyerek, hogy elfogyott. -.-

Best cég ever.

3 Likes

Azért elvárható lenne, hogy adjanak valami B opciót alaplapra vagy legalább tájékoztassanak ha már elérhetőek náluk a B450 MAX lapok bármelyik gyártótól. Ezzel simán lehet bukni pár potenciális vásárlót.

Az meg alap lenne, hogy csak azt rakom ki az oldalra amit árulok vagy árulni fogok és mellé teszem a dátumot is, hogy mikortól, de sajna nem ez az egyetlen webshop aki ezzel a trükkel generál magának látogatót :frowning:

1 Like

Ilyet csak az MSI készít, legalábbis másról nem volt bejelentés.

Csak tippeltem, hogy a többi is csatlakozni fog, ha azt mutatják a számok

Igazából fél éven belül jön a B550, bár kétségtelen, szerintem zseniális húzás ez az MSI részéről, mert minimális plusz befektetésért cserébe fél évig igen jó eladásaik lesznek (és eddig is az ő lapjaik voltak a legjobb B450-ek).

3 Likes