Táp + AMD Performance "plus-ish" config vélemény

egy újabb shopban jelent meg, viszont itt még nincs ár sem.

Edit: Itt pedig van egy “szállítási idő 27 munkanap” is.

http://www.mercateo.hu/p/2348-C8701963/MSI_B450_TOMAHAWK_MAX_AM4_4xDDR4_2xPCI_Ex16_3xPCI_Ex1_6xSATA3_2xUSB3_2.html?showSimplePage=NO&

Ez már egy fokkal jobb megoldás amit az oldalon látni

Értesítést kérek, ha újra lesz raktáron FELIRATKOZÁS

Konzolvilágon változott az ár 37890-re

Nem elérhető még a nagyobbaknál sem, érdekes hogy megis próbálkoznak. Az ár reálisabb de, hogy mi alapján rakták ki…

Végre egy nem 70k+ áras 3600

1 Like

Mondjuk nem rendelhető…
Én nem bírtam kivárni és berendeltem a tomahawkot egy 2600x procival meg minden jóval, ami a “performane - amd” ajánlóban szerepelt
Megszaladt a kosár és becsúszott egy 144hz LG monitor is :smiley: Péntekre ha megjön minden akkor szombaton már arról streamelek :wink:

3 Likes

hát akkor hajrá! :smiley:
én már megvárom akkor is :smiley:

FYI: Írtam egy érdeklődő emailt az Oázis Computer webshopnak, hogy tudnak-e valami infót, hogy mikor lesz náluk kapható a Ryzen 5 3600 meg a Tomahawk MAX. Csak annyi választ kaptam hogy egyikről se tudnak semmi biztosat. :frowning:

Nem jó olyan proci amit lehet is kapni? :smiley:

Alzán 08.06-ra igérik a 3600-at.

@Anttarax nem sürgős, szóval tudok rá várni :smiley:

@soolerirl jaja láttam, 2 napja még 07.23-ra vagy 24-re volt írva :smiley:

Az a készlet esélyes, hogy azonnal el is ment :smiley:

1 Like

Valószínűleg Magyarország valahol az utolsó utáni helyen van az ellátási listán, a nagyobb országok meg felszívják az új procikat mert veszik a népek mint a cukrot.

3 Likes

Persze, már nem is tudom hol pontosan, de valamelyik nagyobb országban kígyózó sorok voltak a boltok előtt már nyitás előtt. Kb mintha új iPhone jött volna ki

Á annál már 2 hónappal elötte sátraznak :smiley:

1 Like

Alzán megint holnapra írják a várható érkezést :smiley:

Cselesek a fiúk. :smiley:

hát szerintem rámegyek arra a szállítmányra :smiley:

Érdekes ahogy újra árazták a 2600-at 63 400-ra :slight_smile: , a 70 000 a 3600-ért még kicsit sok, de legalább van hozzá Xbox game pass :wink: Jobban emészthető…

igen igen, azért az dob rajta egy kicsit. Mondjuk jó lenne ha a Max-os alaplapok is megérkeznének, mert már tűkön ülök :smiley: