Tapasztalatok/ vélemények? LG-25UM58-P

LG-25UM58-P A legolcsóbb 21:9-es monitornak tartják.
Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről a mondhatni olcsó Ultrawide monitorról.
Már megvásároltam szóval nem vásárláson gondolkozom.
Csapassátok az tapasztalatokat a témával kapcsolatban! :slight_smile:

LG-25UM58-P-2683712254

Ha már megvásároltad akkor nem mindegy? :smiley: Ha nem tetszik visszaküldöd azt csókolom. (Amúgy én biztos nem vennék olyan 21:9 monitort ami nem hajlított, de te dolgod)

3 Likes

21:9-nek kb semmiértelme. Egy játék se támogatja normálisan. Graffikai melóra meg vannak tényleg ultrawide monitorok ami simán felér kettővel.

1 Like

Csókolom bácsi , részegnek tetszik lenni?

heh?
Ezt vásárlás előtt szokták.
Ezért kár volt topikot nyitni.

Én vagy a topik nyitója? :smiley:

Teljes mértékben neked szólt .

Dehogynincs, nagyon is jól tud jönni a plusz hely. A full size UW (32:9) monitorok indokolatlanul drágák, ráadásul jelentős részük hajlított, ami grafikai munkánál pont hogy nem jó, mivel a hajlított panelű kijelzőkön sokkal egyenetlebbek a fényviszonyok a jelenlegi technológia mellett.

PC-n szinte az összes újabb AAA játék támogatja 21:9-et, filmezésnél pedig nyilvánvalóan jobb.

1 Like

Miért is?

Véleményem szerint nem volt kár mivel a vásárláson magán már abban az értelemen nem gondolkozom de még ugye 14 napon belül visszaküldhetem. Igen látom,hogy kissé rosszul fogalmaztam azzal,hogy “Már megvásároltam szóval nem vásárláson gondolkozom” így valamilyen szinten mégis fontolgatom a teljeskörű vásárlást. 2 napja használom a monitort és gondoltam van olyan ember aki már megvásárolta és például rá tud világítani 1-2 olyan dologra amire érdemes odafigyelni legyen az erőssége, avagy gyengesége az adott monitornak.

Én ezt használom lassan 2 éve főkent melóra és erre a felhasználasra csak ajánlani tudom. Kenyelmesen elfér egymás mellet 2 ablak vagy egy brutál nagy adattábla, jó a betekintési szöge, rendben vannak a szinei, persze grafikai munkára nem biztos hogy ezt ajánlanám. Medua fogyasztásra is teljesen alkalmas persze
Negatívum az állitható talp hianya és kissé gagyi a burkolati anyaghasználat.
25 collon totál felesleges a hajlitás annak 29-30-tol van valami értelme egyaltalán

Ha sokat játszol nem biztis, hogy ez kell neked

2 Likes

Hát ebben a támogatásban nem vagyok biztos vagy mi játszunk pont azokkal a játékokkal amik nem szeretik mert havernak kivétel nélkül az összes mellett ott a fekete csík.
Filmet tv-n nézek. :smiley:

Azt meg tapasztalatból kijelenthetjük, hogy hiába drága egy munka eszköz ha szükség van rá megvesszük.

Ez speciel olcsó :smiley:

Valószínűleg így van, ti játszotok olyan játékokkal :smiley: